Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan legyek egy átlagos, de...

Hogyan legyek egy átlagos, de jó kinézetű fiú?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok.

Vékony vagyok eléggé, és így nincs valami jó kisugárzásom, nem valami bíztató egy lány szemszögéből.

Én persze még odébb vagyok, hogy ezzel foglalkozzak, de azért a kinézet javításához is idő kell, azért akarom elkezdeni.

Nem az a célom, hogy egy felfújt izmú emberke legyek, akinek ki tudja, ereje sincs.

Nem szeretnék túl izmos lenni, inkább csak erős, persze nem bivaly.


Na szóval a lényeg, hogy legyen bennem azért minimum annyi erő, mint amennyi minimum kéne egy átlagos 15 évesnek, kinézetre meg azért úgymond, legyen meg a test, kis izomrajzolatok, "jó alakja legyen".

Nem tudom mennyire volt értető, remélem :D


Nem azt várom hogy írjátok le az edzéstervet meg az étrendet, hanem csak annyit hogy milyén tápanyagból mennyi kéne, meg hogy milyen típusú gyakorlatok kellene, meg valami unaloműző fizikai munka itthonra példának.

Mert a munka is gondolom segít.

Nekem nem ez a célom, de szerintem egy olyan ember, aki sok fizikai munkát végez, de nem látszik rajta, simán összecsomagolná a Berkit :DD

De nem ezt akarom, tényleg ezt:

Egy kis erő, egy kis izom :D



2014. okt. 24. 01:37
 1/10 A kérdező kommentje:

Az utolsó szavak elég érthetetlenek, mindegy XD

Ha jönnek válaszok, majd az alapján megírom az edzést vagy étrendet vagy éppen ami kell.

2014. okt. 24. 01:41
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Anélkül, hogy oldalakon keresztül lecsesznélek a millió sztereotip baromság miatt amit ide képes voltál összehordani olvasd el az alapismereteket. Tehét googeba: alapismeretek.

Az oldal alján van tovább gomb is.

2014. okt. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Esküszöm, a sárga kapszula linkjét ki kéne tenni ide a fejlécbe a testépítés témakörbe.
2014. okt. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Írj egy levelet a Mikula bácsinak, hogy "minimum erős, nem bivaly és nem feljfújt, de jó alakú gyerek" legyél. :)

Vagy kérj karácsonyra könyvet (Sárga kapszula)


(Mellesleg nincs veled bajunk, csak naponta hatvanszor felesznek ilyen kérdéseket, és kicsit allergiásak vagyunk már arra, hogy valaki ilyen tévhitekben él, mint amiket a kérdés alant megfogalmaztál(a kívánságaid)).

2014. okt. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Olvasd el az alapismereteket és a sárga kapszulát.
2014. okt. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Musclemore ***** válasza:

Remélem már olvasod a sárga kapszulát.

Annyit fűznék hozzá, hogy nincs olyan, hogy felfújt izom, szteroidok nélkül nem tudsz túl nagy lenni(próbáld csak meg, 5év múlva meglátod).

"Összecsomagolná a Berkit"-verekedésben lehet bal....de erőben tutinem.

Szóval Sárga kapszula(ingyenkönyv, le tudod tölteni), Alapismeretek-googleba.

És, hogy elkergessük a szteroidokról a tévhiteket:

http://www.youtube.com/watch?v=XwLj6bT_2Ls

2014. okt. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Öcsém...kajak olyan vagy ,mint anyám.

"Felfújt izmok,nincs ereje az edzett embereknek,mert nem munkából szerezte az izmait " és hasonló buzziságok.

Bivaly erős nem leszel,sőt még átlagon felüli sem. Én nem értem ezeket a felfogásokat... más évekig,tíz évekig küzd egy kidolgozott fizikumért,erőért,erre ti gondoljátok,hogy majd egy kis fekvenyomástól ugyan azt eléritek 2 edzés alatt?

Berkit lehet összecsomagolná,Berki nem boxoló,vagy MMA-s,hanem testépítéssel folgalkozik. Istenem.

2014. okt. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha így állsz hozzá, akkor miért a sportrovatba írtál, miért nem a kapálásrovatba?
2014. okt. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kisugárzásod attól lesz jó, hogy van önbizalmad. Ez pedig csak rajtad múlik. Ha utálod magad, nem szeretsz a bőrödben lenni, akkor ez meglátszik másoknak is.

Légy boldog, húzd ki magad, és már a fele munkával kész is vagy. Tudom milyen tininek lenni, a sok sik apró cseprő problémával, kétellyel, de meg tudom ígérni, mire 25 leszel ezek hatványozódni fognak. Meg kell tanuld kontrollálni az ilyesmit, mert el fog nyomni.


Remek dolog hogy a tested építésén kezdesz el gondolkozni, de az elmédet, és a személyiséged is fejleszd párhuzamosan. Állíts fel célokat magadnak, küzdj meg értük, és érd el őket. Olvass utána az ilyesmiknek, neten MINDEN fent van. Bármikor érdekel egy téma egy két jól eltalált keresőszóval mindent megtalálhatsz.


A sztereotípiáidon csak mosolygok, viszont amit a többiek írtak, megállja a helyét.

sargakapszula.hu <---- ingyenes, töltsd le, olvasd el. Ez kb a testépítés 10 parancsolata. Ezen felül is lehet olvasgatni, és utána is lehet itt kérdezni.

Sok sikert!

2014. okt. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fejleszd a szvegedet. Meg vegyél rajság mérőt meg arany íkszert.


A Berki

2014. okt. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!