Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy anorexiás nőből aki most...

Egy anorexiás nőből aki most kb 12-13 éves kislánynak néz ki lehet még egy átlagos, jó kinézetű nő? Mennyi idő alatt? Úgy hogy mostmár próbál többet enni, de mozogni még nem annyira tud mert nincs ereje?

Figyelt kérdés

egyelőre fél óra bicikli amit bírok

eszek változatosan mostmár, meg iszok egy fehérjeturmixot is biciklizés után, olyan este fél 10 felé

köszönöm

168/44


2012. júl. 29. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogyne lehetne, tömegnövelő étrend kell, napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és nőknél 3-4g*ttkg ch.

[link]

2012. júl. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha megvan benned az elhatározás, hogy meg akarsz gyógyulni, akkor menni fog. De először egyél rendesen, nem kell kondizással kezdeni, sétálj sokat, lépcsőzz :)
2012. júl. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

persze.

a kalóriabevitelt meg fokozatosan emeld,hogy szokd,hogy többet eszel.

2-3 hetente.

és vegyél egy multivitamint is.

2012. júl. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze, én 45-46 voltam legalcosnyabb súllyal uilyen magassághoz, és eszek-eszek-eszek és már olyan 52-53 vagyok, barátnőm-mindenki dicsér, milyen jól nézek ki és az utcán is megfordulnak utánam a pasik, szóval kitartás.


Ja, és könnyű kajákat egyél. Én mikor kezdtem kimászni, akkor tejberizs, joghurt, müzli, mézes cucc, áztatott kifli (pl. kakaóba), főzelék, krumplipüré kevés majonézzel, meg ilyesmiket ettem, ami kis térfogatú, tápláló, és gyorsan megéhezek utána, mert nem telít el.

2012. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!