Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy középszintű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy középszintű, átlagos kinézetű fiú?

Figyelt kérdés
képet is küldhettek
2014. szept. 30. 17:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Erre én is nagyon kíváncsi vagyok. Nem tudom eldönteni, hogy átlagos vagyok, vagy átlagalatti. Bár gondolom ez is változó.
2014. szept. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok, úgyhogy megfigyelem a kérdést. :D
2014. szept. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:

középszintű


16/F (sexrabszolga)

2014. szept. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon szeretem a hófehér bőrt, világos szemet. Meg barátnőm megjegyezte hogy mindig a "sorozatgyilkos " fejű pasikra megyek.... hát én inkább csak kicsit durvább arcúaknak mondanám őket, de kinek mi... :D amúgy bocs hogy nem tudtam normális választ adni, de hát ez van... valaki vagy megfog, vagy nem és onnantól már halott ügy.
2014. szept. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Egy kép jobb lenne.
2014. szept. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
hófehér bőr :D rajtam meg csomo csaj azt kifogásolja :D
2014. szept. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
[link] Tessék. Szerintem egyáltalán nincs "sorozatgyilkosfeje " ..... Inkább szexi.
2014. szept. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
(ez nem tudom ki, a google képkeresőjében találtam :D ) [link]
2014. szept. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nálam a kicsit kreolabb bőrrel már .... háát... nem nagyon jön be. Aki szolizik az meg fuuuh.... De ezt ne értsétek fére nem vagyok rasszista. (Csak azért írom mert pár hülye ez alapján azt hitte, de attól nem utálok valakit azért ahogy kinéz, csak nem az esetem ennyi. )
2014. szept. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
az a szőke tényleg átlagos :D
2014. szept. 30. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!