Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mikor kell inni proteint?

Mikor kell inni proteint?

Figyelt kérdés
Nap melyik szakaszában kell?? Mert úgy szoktam csinálni hogy ha pont edzés van a napon akkor utána szoktam ez így jó? Én többnyire este szoktam tornázni 7-11 óra között és ha épp pihenő nap van akkor is este szoktam inni a turmixot ez így rendben van hogy csak este iszok mindig nap közben meg semmi vagy napközbe is kellene pl reggel iszok meg este?
2014. okt. 12. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Edzés után,

kazein fehérjét alvás előtt, este.

2014. okt. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen, hogy kell, mertt semmit nem kötelező. Edzés után gyors fehérje az ajánlottabb, pl tejsavóprotein. Este jobb a lassabb fehérje, a kazein. Ez van a túróban is. Reggel is a gyors felszívódású fehérje a jobb, már ha valaki ebből akarja reggel is bevinni a tápanyagot.

Nem egy tápkieg számít, hanem az, hogy meglegyen a napi 2g x ttkg fehérje. Ha ez tápkieg nélkül is megvan szilárd kajából, akkor is ugyanúgy fejlődsz, mint az aki ennek egy részét tákiegből fedezi. Szóval nem kell ám a tápkiegre úgy tekinteni, mintha csodaszer lenne és nélküle nem lehetne fejlődni!

2014. okt. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. tudom hogy nem csodaszer és nem kötelező de elégé rossz a kajám próbálok azért figyelni rá hogy mit eszek de nem mindig sikerül bevinni a kellő fehérjét kajából.
2014. okt. 12. 13:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Okés, csak olvassák mások is és nem árt ezt tisztába tenni. Sokan a tápkiegektől várnak mindent. Ezért írtam.
2014. okt. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!