Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek mennyi idő alatt...

Szerintetek mennyi idő alatt lehetnék ilyen izmos? (kép csatolva)

Figyelt kérdés

[link]


Ennél több nem kellene. Az alap ahonnan indulok, a mínusz 1 :-)


2014. okt. 8. 15:21
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Heti 3x1 óra teljes testezést csinálok, súlyzókkal. Különösebben nem diétázom, próbálok minél több fehérjét enni, multivitamint szedek. Ha innék fehérjeturmixot az mennyit gyorsítana vajon a dolgon? A célom az, hogy nyárra elérjem ezt a formát. Szerintetek van rá esélyem?
2014. okt. 8. 15:31
 2/14 A kérdező kommentje:
Próbáltam képet találni arról hogy kb milyen vagyok most, de nincsen... túlsúlyom nincs semmi, inkább sovány vagyok. 177 cm, 58 kg, tónustalan és izomtalan sajnos :-(
2014. okt. 8. 15:43
 3/14 anonim ***** válasza:
lány vagy?
2014. okt. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
#3-as: hüle kérdés!! Nem láttad a linket a kérdésénél! Vak marci... brrr
2014. okt. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
képzeld nem hülyegyerek mert nem töltötte be a képet
2014. okt. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha hasonló a testalkatod, és nincs rajtad felesleg, akkor mehet a kis kalóriaplusszos tömegnövelő étrend, és azért ilyen alakot ellehet érni ennyi idő alatt. Tehát sikerülhet.


A fehérje nem add semmi pluszt, azon kívül hogy fehérje (nah ezt jól megmondtam). Ha megvan a napi 2g/testsúlykilógramm szilárd kajából, akkor nem kell külön turmix, viszont ha nincs, akkor kitudod egészíteni a kajádat vele.

2014. okt. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
bocsi nem írtam . Lány vagyok igen :-)
2014. okt. 8. 16:31
 8/14 A kérdező kommentje:

Kedves Steph!


Jajdejó, akkor van remény, nem adom fel !


Nem igazán tudok annyi fehérjét enni, amennyit kellene. Szerintem legalábbis. 120 grammot semmiképp, az nekem sok. napi 2szer husi ebédre, ami általában csirke, ez kb 30 dkg csirkehús plussz köret, meg 2 tojás reggelire. Joghurt, sajt ,tej, ilyeneket eszek. Szerintem kevés. Vagy?

2014. okt. 8. 16:35
 9/14 anonim ***** válasza:
120at nem tudsz megenni én napi 300fölött eszek:)vegyél vmi jo kis proteinturmixot
2014. okt. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

300g húsban van picivel több mint 60g fehérje. Reggel menjen mondjuk 3 tojás, az máris közelíti a 20g fehérjét. Este egy cottage cheese, az ismét 20-25g fehérje. Emellé még jön egy turmix, és meg is van a 120g.


De azért a szénhidrátokról és zsírokról se feledkezzünk meg, mivel izom csak akkor lesz, ha kalóriaplusszban vagy, ez sajnos némi zsírosodást is jelent.

2014. okt. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!