Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megfázástól még lehet kondizni...

Megfázástól még lehet kondizni? Milyen melléhatásai lehetnek? Ti inkább pihennétek?

Figyelt kérdés
2014. szept. 1. 17:12
 1/8 anonim válasza:
Minden esetben ki kell pihenni. Egyél sok vitamint. Ne félj attól hogy vissza esel. Inkább az mint hogy nagyobb kárt okozz magadban betegen. Valamint ha más emberekkel együtt edzel az sem egy faintos dolog hogy megfertőzöd őket.
2014. szept. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor én is éreztem, hogy kicsit szar a közérzetem, meg mintha viszketne a torkom, de nem érdekelt, lementem lábazni egy jót, aztán utána 4 napig beteg voltam.
2014. szept. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hagyd ki azt a néhány napot. Elég gáz, amikor valaki tüsszög, köhög meg összetaknyozza a tárcsákat és rudakat.
2014. szept. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ráadásul most voltam lázas,már nagyon rossz,hogy nem kondiztam egy hete,de még torkom fáj.Köszi a válaszokat,akkor mindenképpen pihenek még.
2014. szept. 1. 17:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyszer volt hogy éreztem valami lappang bennem, de csak elmentem edzeni, az lett az eredménye hogy majd 2 hétig nem tudtam edzeni. Pihend ki szerintem is, inkább hagyj ki 2 napot mint 2 hetet.
2014. szept. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Spilerke válasza:

"Milyen melléhatásai lehetnek?"

Esetleg túl hajszolod magad, és még jobban legyengítheted a szervezetedet ki kell pihenni a megfázást, aztán pedig nyugodtan lehetsz sportgiliszta. :D

2014. szept. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha beteg vagy, mit mond az orvos? menjé edzeni, vagy feküdj az ágyba?


naugye.

2014. szept. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

én minden ősszel megfázok, mire lemegy az allergia-szezon..

volt ma egy holtpont, aztán inhaláltam, fokhagyma, és csak elmentem hát+tricepszezni..

igaz lezavartam az edzést 50 perc alatt, h ne erőltessem magam annyira...

2014. szept. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!