Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogyan lehet leggyorsabban...

Hogyan lehet leggyorsabban megszabadulni a megfázástól?

Figyelt kérdés
fáj a torkom,taknyos az orrom és a tüdőm is fáj meg a fejem is....szimpla megfázás.Aspirin komlex segít de nem birok venni csak hétfőn! Tudtok valami olyan cuccot ami segítene? legyen az bármi csak ne kelljen megvásárolni.A tea nem segít.Sosem értettem miért ajánlanak forró vizet h igyon az ember az csak ideiglenes segítség nekem ( ízesített forró vizet)
2014. febr. 8. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért ajánlják az ízesített forró vizet, mert a meleg hatására a baktériumok egy része elpusztul a torkodban. Ráadásul a gyulladás a levegővétel hatására kihűl és fáj. Tehát a forró víz nem csak a baktériumok szaporodását, de az általános közérzetedet is javítja. Az hogy teszel-e bele teát már csak a te dolgod. Ráadásul ha citromlével csinálod, akkor C vitamint is viszel be a szervezetedbe. A leggyorsabban úgy lehet meggyógyulni, ha sokat pihensz, és sok forró ízesített vizet iszol!
2014. febr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:) kizárt dolog h pihenjek oké megpróbálom a teát...
2014. febr. 8. 16:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Tea tényleg jó. Aspirint én kerulnem... Csak láz és nagy fájdalom esetén ajánlott, gyomornak nem tesz jót.
2014. febr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A legtutibb egy nagy kanál mézbe egy fej fokhagymát belevagni apró darabokba és ezt így rágás nélkül benyelni. Lehet rágni is persze, csak így egyáltalán nem lesz hagymaszagu az ember.
2014. febr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!