Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megfázástól lehet barnázás?

Megfázástól lehet barnázás?

Figyelt kérdés
9+5 hetes vok, barnázgattam a 6-7. héttől, pihentem, stb, gyógyszet nem kaptam, magzattal minden ok. 4 napj megszűnt teljesen a barnázás. De megfáztam: tüsszögök, tegnap hasmenésem volt, éjszaka pedig nagyon fájt a derekam. Reggelre megint barna, a betéten is látszott nagy folt. Azóta semmi, csak derékfájás és húz a hasam, mint mikor fel vok fázva. Aggódjak szerintetek? Dokihoz csak febr.3-án megyek.
2014. jan. 26. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én lehet elmennék ügyeletre. Nem akarok bolhából elefántot csinálni de biztos ami biztos.
2014. jan. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A megfázásnak nincs köze a barnázáshoz.Ha nagy a folt én megnézetném,azzal ártani nem tudsz.
2014. jan. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is megmutatnám magam a biztonság kedvéért dokinak.

Nekem is volt barnázás 6. héttől és elmúlt, aztán pár nap múlva megint előjött, aztán megint elmúlt, megint előjött. 10-11. hétig előfordult, én mindig voltam dokinál vele, attól függetlenül, hogy én sem kaptam gyógyszert rá, és végülis minden rendben volt. De engem megnyugtatott, hogy láttam, hogy dobog a kis szíve...


Szóval megfázástól nem fog barnázni az ember, ez az egy biztos, és attól, hogy megint előjön, ha már előfordult, az sem biztos, hogy baj van,de azért nem árt megnézetni, neked is jobb, meg megnyugszol...

2014. jan. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia,


Minden esetre menj el az ügyeletre, hogy minden rendben van a babával. Én a 13. hétig barnáztam, de ez függ sok mindentől. Megfázás, túlhajszolás. Sok pihenés szükséges és meleg öltözet + ágyban forró teázás. Magnézium szedése el kéne. Nekem a terhességi multivitamin jót tett. Azóta persze valamennyire megmaradt a hát és hasfájásom, de ez azért van mert növekszik a baba + a méh. (orvosom szerint) Addig jó amíg nem tiszta vér jelentkezik. De minden esetre ügyeleti ultrahang tiszta képet ad neked.

Sok sikert és ne idegeskedj az nem jó egyikőtöknek sem.

2014. jan. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Háát, 2 liter kamillatea elfogyasztása segített:)Melegen is vok, derekam elkötöttem. Magnéziumot, femibiont eszem+gyümiket.Barnázásom elmúlt, derekam érzem kicsit. Hatalmasakat tüsszögök.) Nem mentem ügyeletre, remélem, 1 hét múlva ok lesz minden.
2014. jan. 27. 13:09
 6/8 A kérdező kommentje:
Ti mitől barnáztatok? Ti sem kaptatok rá gyógyszert?
2014. jan. 27. 13:16
 7/8 anonim ***** válasza:

3. vagyok

Én több dokinál is jártam vele, az sztk-n nem mondott semmit, egy másik doki (munkahelyem nőgyógyásza) azt mondta, hogy előfordul az első pár hétben, hogy elpattan pár hajszálér, ráadásul méhszájsebem is van, szóval ő ezekre gondolt és rutascorbint javasolt, hogy a hajszálereket erősítse, de azt mondta, hogy igazából ebből nincs gond. (Nem szedtem)

Végül a régi vidéki magándokimhoz utaztam a legutóbbi alkalommal, és ő azt mondta, hogy valószínüleg ahogy beágyazódott, keletkezett egy kis vérömleny és az ürült ki. Az uh-n ő már nem látott semmit mikor megnézett, de azt mondta, hogy ilyenkor az a jó, ha kiürül, mert ha benn marad, akkor ledobhatja a babát, mert nem tud rendesen megtapadni. Igazából ez volt az utolsó alkalom, amikor előfordult, úgyhogy lehet tényleg ez volt...

2014. jan. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Halvány barnázással kezdődött,éppen látszott a wc papíron.Bementem az ügyeletre,orvos nem látott bajt,babának volt szívhangja.Annyit mondott feküdjek és szedjek magnéziumot.Így is tettem,egy hétig nem is volt gond,aztán újrakezdődött,sötétebb lett és több jött,majd darabos.Újra orvos,akkor már látszott a petezsák szélén a leválás,kaptam utrogestant és kiírtak táppénzre.A gyógyszer segített,a következő kontrollon már nyoma sem volt és pár nap alatt elmúlt a barnázás is.
2014. jan. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!