Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnazas az 5. Het felenel?

Barnazas az 5. Het felenel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma reggel felkeltem elmentem acre es egy picike sotet barnas folt volt a bugyin. Mi lehet ez? Normális?köszönöm a válaszokat!

2014. jan. 16. 10:59
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
*Wc-re
2014. jan. 16. 11:03
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
sok kismamánál van ilyen de ebben az esetben nem árt a progeszteron pótlás ez segiti megtartani a tehrességet. Menj el orvoshoz hogy irjon fel progeszteront. Mást egyenlöre nem lehet tenni, de ezt megéri mert ez csak jó.
2014. jan. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
20%
anyukám velem 5 hònapig menstruált és egészséges vagyok,de ha megnyugtat hivd fel a dokid akihez jársz!!
2014. jan. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Én így vetéltem kétszer, ne hívd fel a dokit, hanem most menj el!
2014. jan. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Ez nem menstruáció.Sok minden okozhatja és még az egészen halvány barnázásból is lehet baj.Sokszor írnak fel progeszteronpótlást,reméljük,ha emiatt barnázol,akkor az segít.Ne várj egy percet sem,azonnal orvos!
2014. jan. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt. Egyből mentem ügyeletre, kaptam gyógyszert és 3 napig kórházban is voltam ez miatt.

Lehet normális, de lehet vetélés kezdete is éppen. És hogy ez kinél mi, azt pedig majd az orvos elmondja.

El kell menni és ha gyógyszerre van szükséged, akkor azt fel fogják írni!

2014. jan. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat. Elmentem azt mondta majd hivnak a kórházból mikor mehetek egy Uhra. Aztan ennyi....Anglia... ugyh most elmegyünk a surgossegire, hátha tobbet mondanak...koszi a valaszokat
2014. jan. 16. 13:13
 8/27 anonim ***** válasza:

Angliaban nem adnak progreszteron potlast.:S

Menjetek az Early Pregnancy-be,ott egybol megfognak nezni.

2014. jan. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Felhívtuk oket. Azt mondták így nem lehet menni csak időpontot tudok kérni holnap reggel. Most az A&E-n vagyunk. Már vizelet tesztet csinálnak, utánna megyek uhra.
2014. jan. 16. 15:33
 10/27 anonim ***** válasza:
0%
Naaa, megint itt a beszaratás! Rohanj a sürgősségire, zabáld a hormonokat! Én a 6. héttől vérezgetek, barnázok, már csak barna néha a wcpapíron, nem kaptam hormont Magyarországon, persze doki látott, minden ok a babával, 8+2 hetes vok. Ha beindulna a vérzés durvábban, úgyis mennék. Szóval menj dokihoz,m de nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni, brrr, ez az oldal egyre gázabb, ha ezt olvasod (mint én is:)), bepánikolsz!
2014. jan. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!