Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnazas az 5. Het felenel?

Barnazas az 5. Het felenel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma reggel felkeltem elmentem acre es egy picike sotet barnas folt volt a bugyin. Mi lehet ez? Normális?köszönöm a válaszokat!

2014. jan. 16. 10:59
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
2 babamat vesztettem el, uh van okom a panikolasra. És itt az orvos meg se nez a 12.hétig egyébként se.
2014. jan. 16. 16:13
 12/27 A kérdező kommentje:
És mi az....zabald a hormonokat?sok ésszel téged se áldottak meg.
2014. jan. 16. 16:14
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 10-es! Ez nem ,,beszaratas'', csak tudod sokan vagyunk akik kis barnazgatassal vesztettek el a babajukat. Az en orvosom azt mondta, hogy semmifele barnazas vagy verzes nem normalis terhesseg alatt. En pont annyi idos voltam mint te, 8 hetes, amikor az elso terhessegemnel elkezdtem barnazni. Azt mondtak a nagy okosok, hogy nem kell menni, ez normalis...nem gorcsoltem, nem fajt. Megis elveteltem. A masodik babanal is 8 hetesen barnazas, azonnal ugyelet. Progeszteron potlas kellett volna, de mar keso volt.

Ugyhogy nem kellene bunko hozzaszolast irnod, gondolkozz elotte! Remelem nalad semmi baj nem lesz a barnazas miatt...

2014. jan. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Itt is lehet progreszteron kremet kapni es,ha nem ez volt az elso eset,akkor nagy valoszinuseggel ez lesz a gond.

Es igazad van,semmifele verzes nem normalis terhesseg alatt.

Remelem nem lesz gond.

2014. jan. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Most veszítetted el a 2. babádat, kedves kérdező? Vagy mi lett veled?
2014. jan. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
De a 10es volt orvosnál, nem? Ha a doki azt mondja, rendben, akkor is aggódnia kellene?
2014. jan. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Utolsó: Igen.Van olyan orvos,aki nem ír fel semmit,vesszen a terhesség,ha ilyen és van olyan orvos,aki már első jelre felírja,egy vetélés után pedig a pozitív tesztnél azonnal adja.Nem csodaszer,de a semminél több.Én nem nyugodnék meg és dőlnék hátra,csak,mert az ultrahangon még minden rendben volt.
2014. jan. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Volt vertesztem és vizelet tesztem. Mibrent rendben találtak. Holnap du megyek uh.-ra. A doki azt mondta minden Okes. Ne idegeskedjek rajta. De szeretné egy uh. csinálni kizárni a méhen kívüli terhességet.
2014. jan. 16. 22:48
 19/27 A kérdező kommentje:

Kedves 15.


2 babákat vesztettem el. Most a 3.al vagyok varandos

2014. jan. 16. 22:50
 20/27 anonim ***** válasza:
0%
Na, tessék, erről gagyogtam. Szerinted, kedves valahányas, ha a doki azt mondja, ok minden, nem ír bogyót, mit csináljak? Persze, nem vok nyugodt, abszolut nem, de mit lehet ilyenkor tenni? Másik dokihoz menni? A kedves kérdező is, most szerinted mit csináljon? 10es.
2014. jan. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!