Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnazas az 5. Het felenel?

Barnazas az 5. Het felenel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma reggel felkeltem elmentem acre es egy picike sotet barnas folt volt a bugyin. Mi lehet ez? Normális?köszönöm a válaszokat!

2014. jan. 16. 10:59
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Meg egy uh. hatra van....
2014. jan. 17. 10:31
 22/27 A kérdező kommentje:
De egyebkent kedves valahanyas utolso, ha idegenekkel igy beszélsz ,hogy fogsz beszelni a gyerekeddel??:O
2014. jan. 17. 10:32
 23/27 A kérdező kommentje:
Nem ertem a kerdesed!?!Hogy-hogy mit fogok tenni???Valószínűleg megcsokolom a párom és nagyon nagyon örülünk,h minden rendben van. Te hány éves vagy egyébként?
2014. jan. 17. 12:23
 24/27 anonim ***** válasza:
35 leszek februárban. Csak azért kérdeztem, mert valaki itt írta, hogy attól, hogy az uh-n minden ok, ő még nem merne hátradőlni, megnyugodni.
2014. jan. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:

Szia!


Előfordul, hogy amikor a menstruációd lenne elméletileg akkor van egy kis vérzés, mivel a szervezeted még azt hiszi menstruálnod kéne. Nekem is így volt.

Az orvosom azt mondta, hogy nem darabos, és nem görcsölök valamint nem nagy mennyiségű ne aggódjak, el megesik az első hónapokban. Persze nem kell ebbe bele nyugodni, én sem nyugodtam meg. Engem kórházba fektetett 3 napra megfigyelésre, szerencsére nem volt baj tényleg. Azt mondta ha elakarna menni elfog, nem tud ellene mit tenni, az első 3 hónap ilyen. :( Akkor voltam 9 hetes. Kaptam Magne B6-ot, magzat védőt, vasat. Azóta nincs semmi, remélem nem is lesz már.

12hkm

2014. jan. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
mi volt azuh-n, kedves kérdező?
2014. jan. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Minden rendben van. Nagyon jo volt látni. Nem tudom mit csinálják mert idősek otthonában dolgozom és sok embert emlegetni kell és ugye 100kg ember igen nehéz. És nekem kell csinálnom magam. Uh nem tudom mit tegyék most....Nem akarom megemelni magam...
2014. jan. 18. 15:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!