Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Esti edzés után egyek szénhidr...

Esti edzés után egyek szénhidrátot (barna rizst), ha már megvan a napi tápanyagmennyiségem? Vagy elég simán a csirkemell is? (nincs gyors ch-m se fehérjém)

Figyelt kérdés
2014. okt. 3. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy kell alakítani a napi bevitelt, hogy edzés után még beleférjen egy kevés ch. Szálkásításkor viszont elég a csirke-zöldség.
2014. okt. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de az nagy baj ha az edzés utáni étkezés tartalmaz ch-t és lefekvés előtt van? de viszont belefér a napi tápanyagbevitelembe
2014. okt. 3. 18:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, így egyáltalán nem baj, mert eleve a napi összbevitel ami jobban számít és az edzés utáni úgyis glikogén-visszatöltésre megy.
2014. okt. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ch-n belül barna rizsre gondoltam, ami ugye lassú felszívódásu
2014. okt. 3. 18:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Értem, de mehet fehér is, nem ezen fog múlni a formád. Persze napközben kicsit jobb a barna az egyenletesebb felszívódás miatt, de edzés után nem baj ha gyorsabb a ch.
2014. okt. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
csak barna rizsem van jelenleg, általában mindig azt eszek
2014. okt. 3. 18:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Mehet az is, csak írtam, hogy nem ezen múlik a forma, hogy fehér vagy barna rizst eszel edzés után.
2014. okt. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ok
2014. okt. 3. 18:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!