Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kilenc munkasorozat elég...

Kilenc munkasorozat elég lehet hátra?

Figyelt kérdés
A híperhajlítást nem számítva csak kilenc sorozatból állt a hátedzésem, nem volt túl kevés?
2014. szept. 29. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha heti 1x hátazol, akkor de, kevés. Széles hátizomra kéne 14-16 sorozat 3-4 gyakorlattal.
2014. szept. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Három gyakorlatot csináltam és mindegyiket három sorozattal, de nagyon fáradt voltam, mert tegnap jól berúgtam, meg enni sem bírtam egész nap, mert rosszul voltam. Kár is volt lemenni, nem?
2014. szept. 29. 18:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Fáradtan megteszi, de amúgy Orizának igaza van, több gyakorlat kellene.
2014. szept. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Milyen gyakorlatok csináljak? Felhúzást nem szeretnék, mert sokat kell hozzá pakolni, húzódzkodáshoz pedig gyenge vagyok.
2014. szept. 29. 18:53
 5/10 anonim ***** válasza:

Pedig ez a két legfontosabb. Sokat kell pakolni? Nehogy már kislány legyél és ezen spórolj.:)

Amúgy kellene két szabad súlyos evezés, ha már nem húzol fel és mehet mellé két csigás okosság. Egy lehúzás felső csigáról és egy mellhez húzás ülve alsó csigáról. De lehet variálni, nem muszáj minden edzésen ugyanazt csinálni.

2014. szept. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tehát két evezés és két csigás és mindegyik négy sorozattal, és akkor összesen csinálok 16 sorozatot meg pluszba a híperhajlítást? Az így jó sok! Nem fogok nagyon elfáradni?
2014. szept. 29. 18:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem sok, ennyi simán kell hátra. Nagy izom, meg kell dolgozni többféle szögből Persze, hogy kifáradsz, nem is érne semmit, ha nem fáradnál el. Fáradozás nélkül, hogy akarsz izmosodni?? :)
2014. szept. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyszer felpakolod utána kb. 4 sorozatig nem kell pakolnod. :P
2014. szept. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pont most értem haza egy hátazásból. 16 sorozat volt (most gerincmerevítő nélkül), egy sori kb 1 perc (annyise), a pihenők 1-1,5 percesek, bemelegítéssel, pakolászással, turmixivással meg egy kis hasazással együtt volt 50 perc, de ha sietsz, 40 alatt is megvan.
2014. szept. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tyler913 ***** válasza:
Az a cél,hogy elfáradj. Ha nem fáradsz el edzés alatt,akkor kidobott idő.
2014. szept. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!