Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért mondja nekem a saját...

Miért mondja nekem a saját súlyos edést végző haverom hogy nem szabad növelni a súlyt?

Figyelt kérdés

Én eddig csak kondiztam és sokkal nagyobb vagyok nála én 185cm és 90kg ő meg kb 170 és 65kg.

Én ötvözni szoktam a kondis edzést ilyen gyakorlatokkal(kézenállás, hasizom gyakorlatok függeszkedve, húzóckodás)

A legtöbb gyakorlat így is hogy nagyobb vagyok majdnem úgy megy mint neki valamiben jobb is vagyok.

De neki növelni kéne a terhelést hogy nagyobb tömege legyen mert a saját súlya már kevés de szerinte akkor már nem tudná többet úgy csinálni a gyakorlatokat hiába csak fokozatosan növelné a terhelést..szerintem ez butaság és ha levenné a súlyokat miért ne tudná ugyanúgy vagy még jobban csinálni a gyakoratokat mint régen?


2014. szept. 29. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem valamit félre értelmezett a haverod. A testsúlyos edzésben is egy bizonyos szint után már kell növelni a súlyt. Nekem is van olyan ismerősöm, aki végig csinálta a fegyencedzést, de a mesterlépések elérése után elkezdte fokozni a súlyt pl. súlymellénnyel, variálni a gyakorlatokat stb. ez muszáj különben nincs tovább fejlődés.
2014. szept. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle miért gondolja ezt, honnan vette? Valamilyen berögződöttsége lehet.
2014. szept. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Súly nélkül is lehet fokozni az ellenállást.
2014. szept. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De ő nem fokozza az ellenállást és ellenmondásokba keveredik pl van egy zászló nevű gyakorlat.

És csinál pl húcockodást is na most ha a húzóckodáshoz több súlyt használna mint a sajátja és erősebbek lennének emiatt a karjai és nehezebb a felsőteste akkor miért ne menne neki ha zászlót akarna csinálni? Talán még jobban is menne mert erősebbek a karjai..ez a nagy ellentmondás

2014. szept. 29. 14:07
 5/5 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele, csináld ami neked jó. ha eredméynt látsz, jó úton haladsz.
2014. szept. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!