Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet egészséges?

Lehet egészséges?

Figyelt kérdés
Gyermeke a testépítő nőknek?Vagy egyáltalán képesek kihordani egy magzatot?
2014. szept. 27. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Így konkrétan nem tudom, csak annyit, ahova én járok terembe edzeni, a tulaj egy nő aki versenyzet is, mégis van gyereke ( Balla Yvett - [link] )
2014. szept. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A "testépítő" nő ma azért nagyon sok mindent jelent.


Jelenti a modelleket is, akiknél mennek a cuccok, de ha ügyesen-okosan és orvosi felügyelet mellett csinálják, akkor azért nem rohasztják ki a petefészküket. Igaz előfordulhat, hogy nehezebben fognak menni a dolgok, de valahogy az utóbbi években globális problémává vált a nehéz teherbeesés a nőknél, aminek számtalan egyéb oka is van. Persze terhesség alatt kokszolni öngyilkosság, jól el lehet vetélni, kislánynak induló gyerekből hermafroditát gyártani, stb. Szóval ha anyukává akar válni, akkor idejében be kell fejezni a cuccolást.


A klasszikus BB kategóriás nők más tészta, bár nem vagyok hozzáértő, náluk simán el tudom képzelni, hogy gallyra vágják az egész hormonháztartásukat, esetleg véglegesen. Vagy pedig nagyon vért izzadva, komoly orvosi beavatkozásokkal sikerül teherbeesni és a terhességet kihordani.

2014. szept. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Genetikafüggő (ki hogy reagál a cuccra) valamint attól is függ, hogy mit tolt, mennyi ideig, mekkora mértékben.
2014. szept. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!