Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha heti 3X edzek, iszom...

Ha heti 3X edzek, iszom tömegnövelőt, de csak kb 60%-ban eszem egészségesen, akkor is látszódni fog a eredmény?

Figyelt kérdés

Nem azért nem élek teljesen egészséges életet, mert nem szeretnék, hanem azért, mert nincs rá lehetőségem.

Csak attól félek, hogy elvileg 70% kaja, 30% edzés...

Nem szeretnék bodyuilder alakot (és tudom, hogy nem is lehetne), csak kicsit kockás hasat és kerek feneket. (meg persze szép lábakat és karokat)

Szóval így, nem teljesen egészséges étkezésekkel is lesz látványos változás?



2014. aug. 21. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Lesz, mindenképp.
2014. aug. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

gondolom lány vagy, ha azt írtad,hogy kerek feneket :)

Nem kell attól tartanod,hogy izmos leszel :) :P

a sport amúgy is mindig jó tehát hajrá

2014. aug. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 zholee ***** válasza:
Azt mondd meg, minek használsz táplálék kiegészítőt, ha az étrended nincs rendben?!
2014. aug. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1, 2: Köszi. :) Nem "félek" attól, hogy túl izmos leszek. Tudom, hogy nem lehetek az.

#3: Anyum vette nekem, csak nem fogom kidobni...

2014. aug. 21. 20:40
 5/6 zholee ***** válasza:
oké, csak legyél vele tisztába, hogy csak kiegészítő. Az amúgy is rendes táplálkozást egészíti ki :)
2014. aug. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 zholee ***** válasza:
és próbáld meg elcserélni valakivel sima fehérjére, jobban járnál azzal a céljaidhoz. (a tömegnövelő fehérje+nagy dózis szénhidrát, az olcsóbb fajtákba, ennek nagy része cukor)
2014. aug. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!