Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelő vagy fehérje-gyors...

Tömegnövelő vagy fehérje-gyors ch?

Figyelt kérdés
Üdv? Edzés utánra mi lenne a jobb egy jó tejsavófehérje, dextrózzal és maltodextrinnel vagy egy jó tömegnövelő? Eddig a fehérje-ch ment edzés után viszont az amúgy jó ízű fehérjéből egy borzasztó édes dolog lett a ch miatt. Persze tudom, hogy az íz nem olyan fontos de már rosszul vagyok tőle olyan édes. Ha tömegnövelő lenne, akkor persze napközben (reggel) ugyanúgy menne egy sima fehérje. Kaja,és edzés rendben van. Melyikkel járnék jobban?

2014. szept. 20. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van fehérje reggelire vagy/meg lefekvés elött akkor mehet tömegnövelő de igazából pl. a Jumbo! az annyiból áll mint a fehérje/dextróz-maltodextrin
2014. szept. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Tudom, hogy nagyjából az, de a tömegnövelőknek ugye nincs ilyen nagyon édes íze? Mivel a fehérje-ch is bevált eddig viszont mostanában émelygek ettől az édes cucctól, ezért szeretnék váltani.
2014. szept. 20. 22:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Fehérje+ch. Ch-nak ajánlom Carb-f. Nem édes és nem is fogsz tőle émelyegni
2014. szept. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fehérje + maltodextrin. Ennyi. Nem kell bele dextróz és nem lesz túl édes.
2014. szept. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Eddig Carbox ment, amiben elég sok dextróz van.
2014. szept. 21. 11:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!