Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 16/f 185 centi 71kg Tömegnövel...

16/f 185 centi 71kg Tömegnövelő vagy Fehérje? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok 16 vagyok 185 cent 71 kiló.

9 hónapja kondizok és nagyon kicsit látszik az eredmény. Eddig 2 fajta fehérjét próbáltam (1-1 kiló)

Kézizek és kondizok is, szóval emiatt kéne valami tápkieg.

Kajám... hát.. mindent megteszek érte, hogy jó legyen, de nehéz...

Nem akarom abbahagyni egyiket sem, de amit eszek, az arra elég csak, hogy fedezzem, az energia/fehérje stb bevitelt.

Magyarul édeskevés, mert fejlődni is jó lenne ha már csinálom.

Szóval mit javasoltok?

Fehérje: .Whey Protein Professional

Tömegnövelő: .Whey Gainer 35 vagy Jumbo vagy Hyper Mass 500



2014. szept. 3. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy ha nincs normálisan belőtt étrended, akkor ez kidobott pénz.. Amennyi pénzt erre rá tudsz áldozni, nyugodtan megdobhatnád az étrended csirkemellel..
2014. szept. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is gratulálok, hogy 16 évesen ennyi kitartásod van, és nem adod fel 3 hét után, mint sok ma 15-16 éves.


Ugyanakkor megkérdezném, hogy még is mit vártál 1 kiló fehérjétől? Ha feltételezed, hogy a szervezeted az 1 kiló 100%-át hasznosítja, akkor is 1 kilót fejlődtél volna tőle. Sajnos a szervezetünk brutálisan sz_r hatásfokú, ezért kell annyi kaja és idő a fejlődéshez.


Először oda kéne figyelni az étrendre, de ha mindenképpen választani kell, akkor inkább fehérje+gyors szénhidrát kombó. Sokkal olcsóbban kijössz.

2014. szept. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 - palilaci - ***** válasza:

Tömegnövelő ugyan jó edzés utánra de drága. Az előző jól írja! Veszel szépen külön fehérjét, meg ch-t és multivitamint. Ch+protein mehet edzés után (ha 70kg vagy akkor olyan 35g fehérje és 40g ch jó lesz), prot+zabpehely pedig reggelire.

Ha spórolni akarsz ne túlárazott szartec fehérjét vegyél hanem pl:MHN whey, Myprotein Impact (ez natur), StillMass WPC80 (szintén). Ch-nak pedig Carbox, Carb-F.

2014. szept. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Ezeket néztem:


[link]


[link]


[link]


Mindegyik elég jó ár-érték aránnyal van megáldva szerintem, és ennél olcsóbbal tudom beszerezni.

2014. szept. 4. 22:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!