Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan csináljam?

Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
2014. szept. 15. 13:01
 1/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Azért írom ide a kérdésem, mert itt sokkal értelmesebb emberek vannak akik tényleg tudnak segíteni.

Szóval az az én nagy gondom hogy dagadt vagyok. Nem szeretnék leszidást, tudom, én is, hogy ezt elrontottam, de akarok rajta változtatni.

jelenleg 165cm és 75kg vagyok és 20+ lány.

nem csak fogyni, hanem izmosodni is szeretnék, ezért vettem itthonra súlyzókat, amikkel tudok erősíteni.

Csak, hogy az a problémám, hogy próbálom kerülni a szénhidrátokat-rosszakat egyáltalán nem eszek, jók tudtommal a zabpehely, köles, rizs és a zöldségek. Ezekből csak zöldséget eszek, de nem bírom.

A munkám sem bírom elvégezni, folyamatosan szédülök, bizonytalan érzetem van, cukrom nagyon ugrál-ha felállok már szédülök, nem érzem a talajt, összemosódnak előttem a dolgok, rettentően fáj a fejem.

Próbáltam, hogy majd hozzászokom, de nem, rosszul vagyok egész nap, alig van erőm.

Eszek zsírokat is, főleg magvakat kb 10 szemet-dió, mogyoró, tudtommal a tojásban és a halakban is van, ezeket is eszem.

gyümölcsökből almát eszem, többit kerülöm, néha 1-1 barack , mert az a kedvenc gyümölcsöm de ennyi.

Mit tudnék tenni, hogy jobban legyek?-mert ezt így nem bírom, volt olyan, hogy muszáj volt leülnöm a megállóban mert különben elájultam volna.

Napi 2.5-3 liter vizet iszom, 2 bögre zöld teát-reggel és ebéd után, vacsorára pedig sima gyümölcs teát.

Éjszakánként felébredek, mert annyira fáj a gyomrom az éhségtől, hogy görcsölök, nem tudok aludni, szédülök ekkor is.

Mit tudnátok tanácsolni?

2014. szept. 15. 13:09
 2/3 anonim ***** válasza:

Rendes étrend kell, azért van bajod, mert ugrándozik a vércukorszinted.

+ kellenének megfelelő mennyiségben a mikrotápanyagok (vitaminok, ásványi anyagok, omega3).


Olvasd el a Sárga kapszula c. könyvet, minden alapvető tudnivaló benne van, ingyenesen letölthető.

2014. szept. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen amit a második írt. Sárga kapszula. Azt tényleg olvasd el, vagy ezt a könyvet.

[link]


Valami nagyon nincs rendben az étrendeddel, vagy a vérképeddel vagy nem tudom mivel mert ez a szédülés gáz.

Ha fogyni akarsz legalább kéne 130g fehérje, 150g CH, 75g zsír, reggeli után multivitamin, edzés után rögtön fehérjebevitel. Este mehet nyugodtan, hús zöldség, de a túró is nagyon jó, nem szabad éhezni. Napi 5 kajálás. Vehetsz egy kis lenmagolajat és egy teáskanállal tehetsz a reggelihez.

CH-nak mehet durum tészta, teljes kiőrlésű kenyér is nyugodtan én utálom a zabpelyhet pl.

Fogyni és izmosítani pedig nem tudsz egyszerre, kizárt dolog. Heti 3x intervallum edzést is beiktathatsz.

2014. szept. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!