Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Testépítés káros?

A Testépítés káros?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok lassan 5 hónapja edzek, és félek hogy a későbbiekben valami problémák lesznek. vagy esetleg most a fejlődésben stb..

2014. szept. 13. 15:19
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
10%

fiaim milyen kérdést írtam ki?

Igen koxolok már írtam az egyik kérdéshez.

3.hetet kezdtem.

És mi az,hogy kisgyerek?

2014. szept. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 TallandThin Boy ***** válasza:
A hülyeség a káros. A sport (nem az élsport) egészségessé tesz.
2014. szept. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:

Oriza, tévedsz!

Valaki még a nyáron írta egy magáról betett képre, hogy tele van, mint a déli busz, vagy valami hasonlót, és erre a gyerek kikérte magának, közölte hogy teljesen naturál, mire s.zs. megtámogatta, hogy büszke lehet, mert már megvádolták koxolással és az jót jelent.

Ennyi, nem kell hamukázni és akkor nincs baj.

2014. szept. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 TallandThin Boy ***** válasza:

#13 és ez mit bizonyít? Teljesen értelmetlen amit most írtál, meg amit előtte is. Csak szapulsz egy számodra ismeretlen embert.


Egyébként Testépítés nem titkolja, hogy 3 hete nem naturál.

2014. szept. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
Bonyolult dolog az idő.
2014. szept. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
Mi van? Testépítést vádolta meg valaki, hogy nem natúr? Mert ő szerintem igazat mondott végig, logikus, hogy akkor most is hazudna, ha régen is. Most pedig bevallja, hogy koxol, szóval rohadtul nem értem a gondolatmenetedet.
2014. szept. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
Igen, jól érted. Testépítést vádolták, hogy koxol (a képe alapján), amit ő kikért magának és tagadott.
2014. szept. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%
Most már értem. Ha téged mondjuk megvádollak, hogy koxolsz, és tagadod, akkor tényleg koxolsz. De amúgy mi van, ha beismered? Akkor nem koxolsz, vagy mi?
2014. szept. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
Nem ennyire bonyolult ez, túlgondolod:)
2014. szept. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
38%-os idióta, még jó hogy azt mondta, hogy nem koxolt, mikor most kezdte pár hete. Hiába vádolták meg tavaly, attól még nem volt igaz. Attól még, hogy valaki megvádol még nem lesz igaz a vád. Nem ártana gondolkodni és néha!
2014. szept. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!