Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A nitrox therapy-nak lehet...

A nitrox therapy-nak lehet vmilyen káros mellékhatása egy 16 éves gyerek számra?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok lábedzés előtt szoktam 1et meginni

2014. márc. 3. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
18 éves kor alatt nem ajánlatos, veszélyes is lehet ilyen erős, magas koffeintartalmú stimulánsokat használni.
2014. márc. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Valter6672 ***** válasza:
Mai világba, ahol a tizenévesek raklap számra isszák az energia italt, kétlem, hogy bármiféle gondot is okozna, de 18 éves kor alatt inkább hanyagolnám.
2014. márc. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Igen, neszedd nentudom a te szervezeted hogy reagál de én csak 5napig szedtem utana ment a hasam állandóan, vörös foltok jelentek meg rajtam,kb mint megégett volna. Elotte semmi bajom nemvolt 16/L
2015. márc. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem káros, ha a megfelelő adagot viszed be.(Ami a dobozra van írva.) Felviheti a vérnyomást, de azt megtudod akadályozni ,azzal ,hogy nem szeded mindennap.Úgy nem vészes.
2016. jan. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eleve nem szabad minden nap használni, mert toleranciát okoz, és nem fog hatni, illetve ha az adott nap nem használod, fáradékony és motiválatlan leszel. Heti 1-2 alkalommal maximum, és szerintem érdemes felezni, felét az edzés előtt, felét a közepén, és akkor kitartó hatása lesz.
2023. márc. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!