Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha nincsennek súlyzóim mivel...

Ha nincsennek súlyzóim mivel tudnám megoldani a hátedzést a húzódzkodáson kívűl?

Figyelt kérdés

2014. szept. 12. 20:01
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
67%

Ahhoz nem kell nagy tudás, hogy kis ratyikat elintézzek és tanultam is harcművészetet. De kis 12 éves gyökerekkel nem verekszem. Mert mikor írtál privátban már látszott a neved és tudom, hogy ennyi éves vagy. Én meg 29 éve edzem kisgyerek. Az több, mint kétszer annyi, mint amennyi éves vagy.

Baromságot írtál az első kommentben a kérdésedhez viszonyítva. Azért szóltam be. Utána te beugattál és elküldtél a picsbe. Szerinted mit kellett volna írnom hulyegyerek? Egy 12 éves kiskocsog élőben ezt nem merné megtenni az tuti! És ehhez nincs köze a testépítésnek és a streetnek. Aki velem normális, azzal én is az vagyok. De ha hulye vagy, akkor nem hagyom annyiban. Remélem érthető!

2014. szept. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Én kezdtem? Én?

Hát akkor nektek tényleg orvosra van szükségetek, pl egy pszichológusra, nem csak ennél az egy kérdésnél kötekedett.

2014. szept. 12. 21:37
 23/29 TallandThin Boy ***** válasza:
Nincs jobb dolgod, mint a neten vitatkozni a felnőttekkel? Húzd már le magad.
2014. szept. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Sokat kell még tanulnod az életrő kérdezől. Első lecke: ha bekóstolsz valakit nem biztos, hogy úgy fog elsülni a dolog ahogy tervezted.
2014. szept. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező, azon azért elgondolkodnék, hogy ha mindenki így látja, akkor mi is az igazság. Olvass vissza, hogy ki kezdte. Én nem írtam az első kommentben semmi durvát. Erre te minősíthetetlen stílusban elküldtél a picsbe. Ez a történet, olvass vissza.
2014. szept. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 - palilaci - ***** válasza:
A rúdra akaszd fel magad pötsgechi.
2014. szept. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Hanyatlik a sport témakör. A p**sméregetésen kívül kb semmi nem történik itt.
2014. szept. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Kérdező, miért nem írtad a kérdésbe, hogy "húcódzkodáson és invertált evezésen kívül"? Te cseszted el nem sandorzsolt.
2014. szept. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Miért csesztem volna el?

Nem mondtam az első válaszolóra semmi rosszat.

Normálisan válaszolt. Írtam, hogy azt is szoktam, erre sandorzsolt ebbe is beleköt.

2014. szept. 13. 16:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!