Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetséges ilyen izomzat?

Lehetséges ilyen izomzat?

Figyelt kérdés

Saját testsúllyal, mindenféle szerek nélkül lehetséges ilyen izomzat, mint ezen a szobron? Vagy ezeket eltúlozták kicsit?

Köszönöm!

[link]


2014. szept. 12. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Saját testsúlyos edzéssel nem lehetséges...
2014. szept. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
41%

Nagyon sokan, főleg a testépítők körében, azt mondják, hogy minden a genetikán múlik...vagy legalábbis majdnem minden. Én ezzel nem értek egyet. Mégis, lehet, igazuk van, de lehet, hogy nem.


Sokan emiatt elvesztik az edzéshez való motivációt. Azt hallják mindenhol, hogy genetika így, genetika úgy...Erről mire gondolunk legtöbben? Igen, arra, hogy biztosan nekünk nincs meg hozzá a genetikánk s így meg sem próbálunk izmokat építeni. Ez így nem jó!


Még ha igazuk is van azoknak akik ezt mondják, hogyan tudjuk, hogy nekünk jó-e a genetikánk a testépítéshez? Csak egyetlen módon: elkezdünk edzeni...


Én úgy gondolom, hogy nem a genetika miatt nem képesek páran izmokat "növeszteni", hanem a kitartás és akaraterő hiánya miatt; de ezen lehet változtatni: Egy nagyon erős, nagyon hatásos motivációra van szükség.

Szóval szerintem minden a motiváción múlik. Nem csak a testépítésben.


A kérdésre válaszolván, igen, fizikailag lehetséges. De ahhoz olyan szintű edzésre van szükség amit szerény véleményem szerint egy magunk fajta városi ember képtelen elérni.

2014. szept. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
túlzott ez a szobor.
2014. szept. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2-es ne írjal butasagokat légyszi. Nezz utana a dolgoknak.


Amúgy meg sajat testsulyossal nem nagyon lehet ilyet.

2014. szept. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kizárt.
2014. szept. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is túlzott, de azért valljuk be, akkoriban is használtak már súlyzókat, nem a mai formában, de én egy nehéz kővel is letudom edzeni a hátam vagy a lábam.
2014. szept. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Saját testsúlyos edzéssel nem. A 2. válaszoló pedig egy hozzá nem értő idóta! A genetika mindent eldönt kisgyerek! Aki sza r genetikával született, pl széles csípő, aránytalan izomtapadás, az soha a büdös életben nem lesz sikeres testépítő. Szóval ne magyarázz itt baromságokat!
2014. szept. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!