Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tetszik a szélsőségesen nagy...

Tetszik a szélsőségesen nagy izomzat, mennyire nehéz elérni?

Figyelt kérdés
Az nagydarab, 50+ os karú gorilla külső, ami úgy néz ki mintha 200 kg-ba belenyom 10-et. Mennyire nehéz olyan szintre eljutni? Kb. 110-120 kg körül félig naturálon? Van itt aki ilyen? Nektek bejön ez? Ilyen pl. Kathi Béla.
2014. aug. 8. 03:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy félig naturál. Vagy naturál valaki vagy nem. Kicsit terhes sem lehet egy nő.

Egyébként koksszal sem könnyű egy szálkás 50-es kart összehozni 100kg feletti tömeggel. Kell genetika és 5-10 év masszív kokszolás.

2014. aug. 8. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem nem. az ilyen 100-120 kg-os testépítők iszonyú rondák, vagy fogalmazzunk úgy: viccesen néznek ki. mint vmi felpumpált gorillák.


Kathi Bélát inkább hagyjuk, láttam vele riportokat, elég egyszerű ember, nem egy lángész, na. bár tudom,h nem ez volt a kérdés:)


az,h félig naturál, nem tudom, h mi, sztem nem létezik ilyen.

2014. aug. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Félig naturál (nekem) - csak anabolikus szteroidok közepes adagban inzulin, növ.hormon és peptidek nélkül. Ezt így értettem. Kathi Béla meg szerintem nem olyan egyszerű, hiszen több jól menő vállalkozása van, világbajnok címek stb.
2014. aug. 8. 13:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Kathi Béla nem lángész? Hát szerintem ha nem lenne az nem tudta volna felépíteni így az üzleti karrierjét... Eredeti kérdésre visszatérve én 120 kiló vagyok 2 méter magas 47-es a karom most 5%-os testzsírral de így is eres és izmos.
2014. aug. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok elírtam, azt akartam írni hogy nem 5%-os testzsírral hanem magasabbal.
2014. aug. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2m magassághoz nem nagy a 47-es kar.
2014. aug. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, és attól még, hogy valaki nem használ növit, de tele van szteroiddal, attól még nem naturál. Félig sem!
2014. aug. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!