Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok ajánlani középhaladó...

Tudnátok ajánlani középhaladó edzéstervet?

Figyelt kérdés

Eddig a Stereó-féle 3napos edzéstervet csináltam,de már kicsit kezdem unni.

( [link] )

ezért gondoltam keresek egy másikat.

Valami hasonló osztott edzéstervet keresek,amivel mondjuk az "gyorsan lehet fejlődni"



2014. szept. 7. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs gyorsan fejlesztő csodaterv. Variálni kell 6-8 hetente a felosztást és érdemes hetente a gyakorlatok egy részét is variálni vagy/és azok sorrendjét.

3 naposban is lehet variálni, pl mell-bic, pihi, láb-váll, pihi, hát-tric.

De többféle felosztás lehet még.

2014. szept. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Simán megcseréled a mellet és a vállat, a hasat meg inkább hétfőre és péntekre rakod, így;


Hétfő: Hát, váll, has

Szerda: Láb

Péntek: Mell, kar, has


Ezenkívül egyes gyakorlatokat kiveszel és másfajtákkal helyettesíted, megvariálod a sorrendet stb..

Ezt egyébként hétről hétre lehet csinálni, így máris nem lesz olyan unalmas az egész!


Nekem egyébként nem tetszik ez a sztereó-féle edzésterv. Miért kell hátazás előtt csuklyázni, ha már A és B hét van, akkor miért mindkét alkalomnál a mellel kell kezdeni? Nem szeretek nyak mögé húzni vagy nyak mögül nyomni, nem értem miért a vádlival kezdődik a lábnap, nincs benne semmi törzsre; se felhúzás se hiperhajlítás, nem logikus hogy egy izolációs gyakorlatot, a döntött törzsű oldalemelést a nyomás előtt csináld, meg minek öt sorozat egy bicepszgyakorlatra is.

Szóval ennél sokkal jobb edzéstervet össze lehet állítani.

2014. szept. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!