Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Drugs Bunny szakképzett...

Drugs Bunny szakképzett orvos-tudós?

Figyelt kérdés

2014. aug. 30. 22:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ő egy SZENT!!
2014. aug. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A stílusa rém bunkó, tipikus testépítő. De amiket mond, azokat érdemes meghallgatni.
2014. szept. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
49%

nem az. mond jó dolgokat, én is szoktam hallgatni pl. a bb rádiót. a probléma az,h rengeteg hülyeséget is mond, illetve hogy nem ért a biológiához. több dietetikust/szakértőt is olvastam, akik a blogjukon kijavítják bunny marhaságait, pl:


Hát ez egy gyöngyszem, csodálom, hogy a naturahirek nem csapott még le rá :)


"A felnőtt ember tápláléka szilárd. Az emésztőrendszerünk erre van kitalálva" - a gyomorban minden ételből pépes-folyékony állagú massza lesz.


"a proteinturmixnak van hasznos tápanyagtartalma, a tejnek nincs, ellenben van haszontalan része." - na itt kellett volna abbahagyni. Ez már egy butaság.


"A tej a csecsemő tápláléka." - Mert mit egyen szerencsétlen? És azért, mert ő tejen él, már más nem fogyaszthatja?


"A tehén teje nem tökéletes az ember táplálására. Inkább tökéletlen." - hogy nem zsibbadt el az agya ettől a szentenciától :) Nincsen tökéletes élelmiszer, ezért kell sok féle táplálékból vegyesen étkezni.


"Egy liter tejben 52g tejcukor (laktóz) van, ami egy teljesen használhatalan szénhidrát." - nem használhatatlan. Ha van laktáz enzimünk, teljes mértékben képesek vagyunk feldolgozni (kivéve még galaktozémia esetén, de ez egy ritka genetikai betegség).


"Napi 4 litert ittam meg, és nem értettem, miért van hasmenésem." - 4 liter tejtől szerintem nekem is menne a hasam, pedig nem vagyok tejcukor érzékeny. Azért 4 liter tejben van 200 g cukor...


"A telített zsír gátolja a szénhidrátok hasznosulását, segít abban, hogy zsírrá alakuljanak" - ezt meg honnan szedte?


"Ennek 20% tejsavó protein, 80%-a azonban kazein, egy lassú felszívódású fehérje" - mi a bánat az a lassú felszívódású fehérje? :) A tejkazeint az egyik legjobb arányban hasznosuló fehérjének ismerjük.


"A tej nem jó fehérjeforrás, mert a jó fehérjeforrások azok, amelyek nem tartalmaznak, vagy csak nagyon kis mennyiségben tartalmaznak rossz tápanyagokat: cukrot és zsírt." - és energia miből lesz?


"Nyilván minden folyadékban feloldható a protein por, benzinben és kólában is,..." - benzinben nem hiszem, mert apoláris oldószer. Meg nem is finom.


Nagyon élvezetes írás volt, kár, hogy nem tudom kommentelni az eredeti helyen. Ráférne...


ez az alimento blogról származó írás, az idézőjelben bunny írásai, utána a javítás.

de pl. egyik videóban meg arról beszél ,h nem lehet a vitaminokat túladagolni stb. Az a baj,h bunnynak borzasztóan felszínes a biológiai tudása, de ha megnézed, a rajongói sem észkombájnok. egyébként jellemző, h bunny-t ha kritizálják, akkor hajlandó belemenni érdemi vitába, vszeg azért, mert tudja vhol belül ő is,h tanulatlan ember.

2014. szept. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
*akkor nem hajlandó
2014. szept. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tipikusan hozza a negatív gyúrós sztereotípiát,vagyis butaságát nagy hanggal és agresszív bunkó fellépéssel kompenzálja.
2014. szept. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!