Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Igaz, hogy 18 éves kor alatt...

Igaz, hogy 18 éves kor alatt nem jó edzőterembe járni?

Figyelt kérdés
Nekem egy ortopéd szakorvos mondta ezt. Konkrétan úgy mondta, hogy szó sem lehet róla 18 alatt.

2014. júl. 4. 11:06
 1/10 A kérdező kommentje:
16/l
2014. júl. 4. 11:07
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha mértékkel csinálod, akkor semmi bajod nem lesz. Azért megkérdezném a dokit, hogy mondjuk mi a baj a kardiogéppel, vagy a szobabiciklivel, esetleg a kézisúlyzókkal. Egyre több kretén orvos van, komolyan...
2014. júl. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De komolyan, miért mondta, van konkrét ortopédiai problémád? Egyébként meg mindössze azért nem ajánlják amúgy fiatal tizenéves korban, mert könnyen túllövi magát a súlyokkal a gyerek. Ő úgy érzi bírná, de az ízületei még nem. Ésszel és mértékkel lehet csinálni, amúgy 15-16 éves kortól ajánlják.
2014. júl. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
,,Az edzőterem az káros",persze az a sok undoritó dolog ami a tévében van az nem!rtl híradó,éjjel nappal bukarest,meg sorolhatnám.
2014. júl. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16 éves kor felett mar lehet persze rendes bemelegítés,nyújtas és ésszel kell csinalni.
2014. júl. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Az orvosok az alkoholt meg ajánlják... hagyjuk az orvosokat inkább...

Persze minden más sportot meg lehet gyerekkortól ugyan már.

Nyugodtan mehetsz.

2014. júl. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
oké, köszi. Nekem nincs semmi ortopédiai problémám, biztos az ízületek miatt mondta.
2014. júl. 4. 12:11
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mehetsz 16 éves kor után, persze alaposan be kell melegíteni és hozzá kell szoktatni a testet az edzéshez ( nem hiába van a 2-3 hónapos teljes test edzés) és akkor nem lesz gondod.
2014. júl. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Életem legjobb döntése volt, hogy 16 évesen elkezdtem edzeni. Jó alapot adott az élet minden területére és nem hátrányos új társaságba kerülésnél sem. Pluszpont. :)
2014. júl. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Azért hozzátenném a témához, hogy ahogy az autószerelő megmondja, hogy mi a baja az autónak, mit kell kicserélni és adott esetben mire figyelj oda, hogy ne menjen tönkre újra vagy jobban, az orvos ugyan ezt teszi veled. érdemes arra gondolni, hogy azért mégis csak ő az, aki a fél életét arra áldozta, hogy belemerüljön abba, hogyan működik az ember. nyilván mint mindenhol vannak kontárok, de én a helyedben azért átgondolnám, amit a szakember mondd.
2014. júl. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!