Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha veszek egy ilyen padot...

Ha veszek egy ilyen padot otthonra, lehetek izmos? Nincs időm edzőterembe járni. De eddzeni szeretek. Ilyen paddal minden izomra lehet eddzeni?

Figyelt kérdés
[link]
2014. máj. 6. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia szerintem igen, de az étkezésen van a fő hangsúly.
2014. máj. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az megvan...mert eddig is itthon eddztem csak és elég szép eredményt értem el..nem is szedek semmit..de most akarok is szedni valamit és komolyabban akarok eddzeni..ezt a padot szeretném megvenni..
2014. máj. 6. 16:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez nem egy erős pad, de egy ideig megteszi. Kellenek még egykezes súlyzók is és egy húzódzkodó rúd. Ezek az alapok, utána lehet majd bővíteni. És igen, legyen étrend is.
2014. máj. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ami van a képen az mind hozzá van ugye?
2014. máj. 6. 18:16
 5/10 anonim ***** válasza:
igen, de az nokedli súly, max 30-40 kg. Majd venni kell még tárcsákat.
2014. máj. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 flevi ***** válasza:

CSAK a pad ennyi, nem jár hozzá semmi!!

Én inkább azt javaslom, hogy használtan vedd a cuccokat. Nemrég én is gondolkoztam, hogy itthon fogok edzeni, és a jófogás-on, olx-en, vaterán nagyon jókat lehet találni + súlyokkal, rúddal, akár kézisúlyzóval. Tehát szerintem jobban megérné egy nem annyira elhasználtat venni súlyokkal, stb.-vel, mint újan súlyok és rúd nélkül megvenni, de lehet ez csak az én véleményem. :)

Ha megfogadod a tanácsom, írd be ezekre az oldalakrá pl. hogy fekvenyomó pad, vagy kombinált fekvenyomó pad/fekpad meg ilyenek. :) Jó keresgélés, remélem segítettem! ;)

2014. máj. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 flevi ***** válasza:
Ja, bocs, akkor a súlyok meg a rúd jár hozzá, nem olvastam el, csak gondoltam, bocsi. :)
2014. máj. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

haver vett ilyet és adtak hozzá rudat + tárcsákat, de nyilván lehet így is úgy is venni.

Én is a használtat javaslom, ez jó ötlet.

2014. máj. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 flevi ***** válasza:

Na jolvan, el se olvassátok a válaszomat.. Most látom, hogy lehúzó, meg scott pad is van hozzá, akkor simán megéri kb. 30-ért.

De azért nézd meg ezt is, és úgy dönts: (én ezt találtam a legjobb ajánlatnak, mikor keresgéltem, de végülis maradtam a teremnél.) [link]

2014. máj. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
rudam,súlyaim vannak..nekem csak pad kéne..ami van rajta az a hátozó az hozzá van?.. ha igy ahogy van a képen a pad súlyok nélkül,akkor megveszem
2014. máj. 6. 18:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!