Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Létezik olyan hogy atz orvos...

Létezik olyan hogy atz orvos nem veszi észre a tyúkmellkast 18 évig?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok,sportos,de a mellkasommal valami nincs rendben szerintem.A mellizmaim alul egy kicsit szétválnak és így a mellizmaim és a felső hasizmom közt lesz egy kis "lyuk" ahol nincs semmi izom.

Raadasul az egész mellkasom olyan csapottnak tűnik szemből..pedig van rajta izom azért nem így kéne kinéznie.


Lehet hogy nem veszi ezt észre az orvos?


2014. máj. 3. 16:04
 1/3 *Glissade* ***** válasza:
Persze!
2014. máj. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is tikmellem van, lehet, hogy átsiklott felette.
2014. máj. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért amit elmondtál inkább annak tűnik nekem, hogy csak szimplán nem vagy megelégedve a testeddel, ezek még nem a tyúkmell egyértelmű bizonyítékai. Sőt, egyáltalán nem azok. Az meg, hogy az emberek saját ismeretből, hallomásból, internetről összeszedett infók alapján mivel szokták diagnosztizálni magukat, megint egy vicces téma. Amiket elmondtál azok izomtapadások, inas befűződések, bőnyék és maguk az izmok egymáshoz viszonyított arányai, amik jelen esetben neked nem jönnek be. A tyúkmell viszont a mellkosár deformációja, ami egyértelműen a csontokra és porcokra vonatkozik, a többit csak másodlagosan "húzza magával", de mondom, egy nem jó alakú/arányú izom még nem utal rá. Az orvost meg nem érdekli, hogy testépítés szempontjából mennyire vagy esztétikus, nem is fogja szóvá tenni. Ha annyira enyhe, hogy talán átsiklottak felette, akkor menj el, kérdezd meg, és nézesd meg vele. Tudom, macera, de inkább, mint hogy esetleg tévesen gyötörjön.


Egy képet dobhatnál, ránézhetek, ha akarod.

2014. máj. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!