Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csináljak? (Fontos! )

Mit csináljak? (Fontos! )

Figyelt kérdés
Thai boxra járok és kb. 2 hónapja gyakoroltuk a tolórúgàst gyomorszájra és elég sok rúgást kaptam és harmadnapra a gyomorszájnál bal oldalon behorpadt a hasam jobb oldalon felpúposodott. Most kezdtem el gondolkodni rajta hogy mit csináljak vele, elmenjek orvoshoz? Testépítö is szeretnék lenni ez hátráltat benne? A nagyapám egy kicsit ért hozzá és azt mondta hogy majd ahogy növök kiigazódik. Kérlek adjatok tanácsot hogy mit tegyek mert eléggé aggaszt a dolog!

2013. aug. 26. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Természetesen hagyd egy időre a rugdalódzást, és menj el orvoshoz. Nem hinném hogy a testépítésben zavarni fog, biztosan meggyógyul:D
2013. aug. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az is egy érdekes oktató aki hagyja hogy a hülye gyerekek így megrugdossák egymást...
2013. aug. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát elmegyek orvoshoz aztán majd lesz valami. És az a baj hogy a zsír ami a mellem alatt van átment a jobb oldalra és a bal oldalom nincs zsír (csak egy kicsi) de ez pont a gyomorszáj vonalában van. Azért aggódok mert 12 éves vagyok (fiú). Írjatok lécci
2013. aug. 26. 20:23
 4/9 A kérdező kommentje:
A srác aki megrúgott kb. 3 évvel idösebb volt. Az edzö meg nem figyelt. De abba is hagyom a thai boxot vagy kevesebbet járok
2013. aug. 26. 20:25
 5/9 anonim ***** válasza:

az amit leírsz az izom szakadás szerű.

akkor rendeződnek át dolgok egyik oldalról a másikra.

látod mondtam neked tegnap,hogy ökölvívással kellene kezdeni,ott legalább a korosztályoddal és a súlycsoportoddal gyakorolhatnál,szakértői felügyelet alatt.

még ma menjetek el a baleseti ügyeletre,van éjjel nappal.

ha komolyabb bajod van a szüleidet is elővehetik,uh menjetek el.

2013. aug. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jah,hogy nem ma történt...azért nézed meg dokival.
2013. aug. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Korbács a segítséget! És ez az izomszakadás rendezödik idö múlva?
2013. aug. 26. 21:02
 8/9 anonim ***** válasza:

nem biztos,hogy az,de majd a doki megmondja,nem tart semmiből elmenni,szünidő van ráérsz.

viszont azt mond el a dokinak,hogy edzésre jársz és nem a szüleid ütnek:).

2013. aug. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, igen elmondok mindent majd és köszi mégegyszer a választ!
2013. aug. 26. 21:20

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!