Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 85 kg vagyok F25 a kérdés ha...

85 kg vagyok F25 a kérdés ha le akarom magam szálkásítani kb hány kilót fogok veszteni? Átlagos testalkatom van 3 éve edzek.

Figyelt kérdés

2014. aug. 29. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
hány cm vagy?
2014. aug. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
185
2014. aug. 29. 17:47
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor rohadtul nem kellene szálkásítani, vmit szarul csinálsz szálkásan akkor nézel ki jól ahány cm vagy és -100 , kaja rendben van?
2014. aug. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nagyon nem vagyok kövér meg ilyenek csak szeretnék kicsit szárazabb lenni, az az érdekes, hogy kaja nincs rendbe kicsit nehéz ezen a vonalon elindulni talán kéne valaki aki segít ebbe. Viszont olyan gyorsan fejlődök még így is, hogy mások meglepődnek rajta.
2014. aug. 30. 11:39
 5/5 anonim ***** válasza:
én szívesen segítek, de ugye a szálkásítás abból áll, hogy alacsony ch magas fehérje, na ezt pontos kaja nélkül nem érdemes csinálni, mert eltűnik rólad az az izom is amit felszedtél, de írtad, hogy gyorsan fejlődsz tehát jó genetikád van/lehet. Még pontos étrenddel is veszítesz az izomból, de csak minimálisat.
2014. aug. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!