Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tegyek hogy feszes legyen...

Lipusz Eszter kérdése:

Mit tegyek hogy feszes legyen a fenekem és a combom?

Figyelt kérdés

Sziasztok.:)

12 éves lány vagyok. 168 cm és 46-47 kg. Szóval pont jó a testsúlyom, nem akarok fogyni, nem vagyok anorexiás és semmi ilyesmi. Azzal van problémám, hogy nagyon lötyög mindenem a karomon kívül. Tehát ha például leülök valahova, a combom szinte olyan, mintha szétfolyna. Ezért szeretném,hogy feszesebb legyen. És sormás fenék is nagyon jól jönne. Tudnátok tanácsokat adni, hogy hogy érhetem ezt el a leghamarabb? Én olyasmin gondolkoztam,hogy napi 100 guggolás, 1 óra biciklizés 10 km futás, és Rubint Rékától is csinálnék egy 20 perces videót: https://www.youtube.com/watch?v=NNXpAmzAcdU Szerintetek ez megfelelő lenne? Illetve az étkezésemmel is sok baj van, mivel főtt kaját aligha eszek, én inkább a sültkrumpli, rántotta és hasonló kaják híve vagyok. Viszont valahol azt olvastam, hogy sok csirkét kell enni. Ez igaz? Előre is köszönöm szépen a válaszokat.



2014. aug. 28. 22:53
 1/2 anonim válasza:

Jobb lenne, ha zsírszegény húst ennél rizzsel és sok zöldséggel. Meg fogja később sínyleni a szervezeted, ha nem rendszeresen és nem megfelelő ételeket eszel.

Fenék és comb edzésre én futást, guggolást és hason fekve hátra lábemeléseket szoktam csinálni. Az, amit leírtál egy napra elég meredeknek tűnik, főleg, hogy csak 12 vagy. Ne terheld túl a szervezetedet, amíg fejlődésben van.

2014. aug. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1)Azert vagy ilyen mert nincs rajtad izom.

2) Az edzesed hülyeség. Keress egy rendes sportot ahol megmutatjak mit kell csinálnod. Nagyon.ajanlanam a tancot..

3) Ha ennyire rosszul eszek nem fejlődsz semmit csak még husibb leszel.

2014. aug. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!