Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti 5x edzes rendben van?

Heti 5x edzes rendben van?

Figyelt kérdés

H mell

K hat

Sz -

Cs vall

P lab

Sz kar

V -


2014. aug. 27. 02:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez így rendben van, teljesen jó ez a felosztás. Más kérdés hogy a heti öt alapból elég sok, ezért legyenek rövidek az edzések.
2014. aug. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Xyrot ***** válasza:
Én is sokáig 5x edzettem egy héten..semmi negatívumot nem tapasztaltam sőt..most is csak azért megyek 4x mert nincs időm többre..:)
2014. aug. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, még annyi hogy a pihenõnap után mindig a lemaradt testrésszel, izommal kezdj, hogy ne maradjon le nagyon a többitõl!
2014. aug. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. En is 5 rovid edzesre gondoltam. Eddig 3 napot mentem (60-70 perc), de Big Bang ide vagy oda, egy kiados mell utan valahogy elfogyok, es semmi kedvem/erom nekiallni bicepszezni. Ez igy biztos h jobb lesz nekem, megprobalom belesuriteni mindennel egyutt kb 40 percbe.
2014. aug. 27. 23:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Az úgy jó lesz, bár a lábat például lehetetlen leedzeni negyven perc alatt, a vállra, karra meg még sok is negyven perc.

Rakj be hasazást és vádlizást a kisebbekhez, meg mehet a karnaptól függetlenül még egy alkarozás is, persze csak ha szükséges.

Mondjuk így;

H mell +has

K hat +alkar + vádli

Sz -

Cs vall +has

P láb (csak comb)

Sz kar +has +vádli

V -

2014. aug. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tokeletesen hangzik, koszonom.
2014. aug. 30. 00:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!