Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » KB 1 hónapja kezdtem el...

KB 1 hónapja kezdtem el edzeni de valami nincs rendben. Ötletek?

Figyelt kérdés
Már kicsivel több mint egy hónapja edzek, már szemmel láthatóan is edződök,: fekvőtámasz,felülés,törzsemelés,gugolás.Lassan és lépcsőzetesen emelem a szinteket de ahogy emelem úgy leszek egyre rosszabbul.Ez annyit jelent , hogy szemfájás,erős izületi fájdalmak,folyamatos émejgés és sűrű fejfájás de nem jövök rá mitől lehet ezért kérek tőletek segítséget!Ha ez segít akkor nem vagyok elhízva,és egészségesen táplálkozok.
2014. aug. 10. 10:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha minden nap edzel, akkor előfordul, hogy nem tudsz eléggé regenerálódni és lesznek ízületi fájdalmak is, valamint egyéb bajod is az immunrendszer gyengülése miatt. Nem ártana neked több pihenő.
2014. aug. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Vitaminokat szedjél nagyobb adagban. A direkt testépítőknek szánt cuccok pont jók lesznek neked. Izületre glükozamin, kollagén, msm és társai. Ezek olyan 3 hónapos kúra alatt teszik meg a hatásukat, bár én egy hónapig szedtem arthro guardot és sokat javult a térdizületem. Persze figyeltem is rá, hogy ne csináljak olyan gyakorlatokat ami árt neki és közben probálltam edzeni amikor jobb volt. Most arthoroxon-t szedek, ebben már van valami tojáshély membrán kivonat vagy nem is tudom mi aminek elvileg gyorsabb a hatása. Szóval ésszel dolgozd az izületeid és szedjél hozzá mindenképp valamilyen izületvédőt.


Ezzel az egésszel mindenképp menjél orvoshoz mert így tényleg elég WTF. Nehéz rá mit mondani. Vitaminhiány + túlhajtszoltság miatt átmenetileg komolyan legyengülhet az immunrendszered, így könnyen összeszedhetsz bármilyen betegséget. Szem és fejfájás az lehet kiszáradástól is és ezzel már jöhet az émelygés is. Nagyon fontos, hogy elég vizet igyál, még a tablettákhoz is kell az extra folyadékbevitel igazából. Lemerném fogadni, hogy nem pótoltad az elpárolgatott víz mennyiségét, de mindenképp nézz le dokihoz. Ő majd megmondja a tutit.

2014. aug. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Tgeenay ***** válasza:
Valaki idejönne ,körülírná az ebola tüneteit ti akkor is a vitaminokról meg túledzettségről motyognátok.
2014. aug. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Miért? Edzésnél szerinted mégis mi lehet a leggyakoribb gond? Kicsit gondolkozz mielőtt lecseszel itt bárkit.

A másik meg az, hogy te meg ennyit sem segítettél a kérdezőnek!

2014. aug. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Tgeenay ***** válasza:
Kétlem ,hogy van orvosi végzettséged.Csak a szakbarbár dumádat tudod nyögni még ilyenkor is amikor egyértelműen nem lehet eldönteni mi a gondja a kérdezőnek mert ez 1001 dologtól lehet.
2014. aug. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sajna ettől nem lettem-tünk okosabbak! Csak veszekedés, és semmi tanács!
2014. aug. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi az első két válaszban tanácsoltunk dolgokat. Nem mi kezdtük a vitát. Nem kell beugatni senkinek és akkor nincs gond. Ő is adjon tanácsot, írja le, hogy mit ajánl, de nem másoknak kell beszólni. Ennyi.
2014. aug. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tgeenay: Írtam, hogy menjen vele orvoshoz, de vitamintól meg víztől baja nem lessz. Ha esőerdőbe, sivatagba, szikálákon vagy isten tudja hol ragadt volna kint napokig kaja és víz nélkül akkor is valószinű, hogy minden baja lenne. Kevés folyadékkal ebben a nagy melegben simán átélhetsz hasonló dolgokat mintha a semmi közepén küzdenél az életedért. Szerintem még a kaja is kevés lehetett. Hiába táplálkozol egészségessen, ha a nagy terheléstől gyorsan felemésztessz minden tápanyagot ami a testedben van (a vitaminokkal együtt). Pont ezért van szükségük a testépítőknek táplálékkiegészítőkre. Megse tudnak zabálni olyan mennyiségű kaját ami fedezné a szükségleteiket az intenzív edzésekhez.
2014. aug. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm azt a kis segítséget! Elmentem orvoshoz és annyit mondott hogy nagyon sok fehérje kell ilyenkor és a mesterségesen alőállított vitaminok és fehérjék helyett inkább egyek sok húsfélét,fokhagymát és paprikát ugyanis az ő elmondása szeint többet segít mint akár milyen mesterséges szer, és azt is javasolta hogy lúgosítsam a szervezetem egy kis szóda-bikarbónás vízzel.
2014. aug. 11. 14:10
 10/13 anonim ***** válasza:
Aha, csak azért picit téved is. Nincs mesterségesen előállított fehérje, max minilabor szinten. A tejsavóprotein az simán tejből készül. A sajtgyártás során keletkezik tejsavó és abból szűrik ki a tejcukrot. Majd a cukor kiszűrése után porlasztva szárítják, hogy hosszan eltartható és adagolható legyen. Ennyi. Semmi mesterséges nincs benne. nem molekulákat kapcsolgatnak össze. De ha még így is lenne (ami nincs így!) akkor sem lenne semmi gond! Ugyanis a molekuláknak nincs előéletük.
2014. aug. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!