Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » KB 1 hónapja kezdtem el...

KB 1 hónapja kezdtem el edzeni de valami nincs rendben. Ötletek?

Figyelt kérdés
Már kicsivel több mint egy hónapja edzek, már szemmel láthatóan is edződök,: fekvőtámasz,felülés,törzsemelés,gugolás.Lassan és lépcsőzetesen emelem a szinteket de ahogy emelem úgy leszek egyre rosszabbul.Ez annyit jelent , hogy szemfájás,erős izületi fájdalmak,folyamatos émejgés és sűrű fejfájás de nem jövök rá mitől lehet ezért kérek tőletek segítséget!Ha ez segít akkor nem vagyok elhízva,és egészségesen táplálkozok.
2014. aug. 10. 10:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A dokik is a maguk igazát nyomják! Egyszer ellenőrzésen voltam és mondtam meghúzódott a vállam, vmi kenőcsöt írjon. Kérdezte mibe, rá vágtam kondizom... Válasz: Tessék abbahagyni, ugyanis a magsavérnyomás ... le sem írom a baromságát...(mj: pihentettem 2 hetet és folytattam, de sajna kímélni kell)
2014. aug. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Persze sokkal jobb a felszívódása a gyümölcs/zöldségből bevitt vitaminoknak és ásványi anyagoknak. A probléma ott kezdődik, hogy ha még sikerül is minőségi, napon érlelt gyümölcshöz jutnod megintcsak ott tartunk, hogy jó nagy bendő kell hozzá, hogy magadba tömd ugyan azt a mennyiséget(igazából kevesebb) mint amit egy tabletta nyújt. A fokhagyma + paprika kombó önmagában elégtelen szerintem. Sokszínüen kell ezekből táplálkozni. Csak nézzd meg egy drágább vitamintablettának az összetevőid, majd próbáld meg ugyan azokat a vitaminokat és ásványi anyagokat természetes forrásból összerakni magadnak abban a mennyiségben mint amit a tabletta nyújtana.


Addíg a pontig amíg húsból kényelmessen meg tudod oldani a fejérje bevitelt én is azon a véleményen vagyok, hogy jobb. Bár szerintem a doktornőd téved a fehérjeporokkal kapcsolatban. Esetleg annyiból lehet igaza, hogy van ami tartalmaz hozzáadott szinezékeket, sürítőanyakat, ízesítést stb... A húsban meg ugye ilyen talán még nincs.

2014. aug. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Több pihenés, és osztd két részre az edzést(egyik nap fekvő, guggolás; másik nap felülés és törzsemelés).
2014. aug. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!