Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Reggeli zab mellé muszáj fehérje?

Reggeli zab mellé muszáj fehérje?

Figyelt kérdés
Reggelire 80g zabot szoktam enni egy adag fehérjével. De edzés után is fehérjét iszok és nincs pénzem annyira, hogy napi 2adagot is megegyek.. ráadásul akkor csak ez ìgy már kb 60g fehérje és egy nap 110re van szükségem (55kilo vagyok, 17L) tehát ha reggelizek, aztán edzek, délre már megvan a fehérjebevitelem több mint fele és akkor még csak 1 kajáláson vagyok túl.. ha reggel a zabot fehérje nélkül enném, az nem lenne jò? Mennyire fontos a reggeli gyors fehérje? (A zabhoz ragaszkodom)
2014. aug. 20. 21:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Este lefekves elott mindig eszek turot, szoval talan annyira nem urul a szervezetembol a feherje..
2014. aug. 20. 21:04
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy étkezés tartalmazzon 20gr teljes értékű fehérjét helyettesítsd más fehérjeforrással pl. túróval. Én így szoktam enni zab,túró,édesítő,fahéj,kókuszreszelék rá víz és be a mikróba 500watt-ra és 2 percre.
2014. aug. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vagy túró, vagy 4 tojás, azért írok ennyit mert kb mennyiségileg ennyi felel meg proteinben nézve.

Én még szoktam olyat hogy ha nincs időm bontok egy olajos halat, és gyorsan megeszem azt a pár haltörzset.

2014. aug. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem saját olajában van a hal, vagy olivaolajban akkor el kell mosni teljesen a halat mert nagyon sz@r minőségű rajta a növényi olaj.
2014. aug. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
edzes utánit ne számold azzal visszatöltesz
2014. aug. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És ha olajosmagvakkal meg mogyorovajjal adnam hozza a feherjet? (Cukormentes mogyorovaj) a zsirt ugyis mindig nehezebb bevinnem
2014. aug. 20. 21:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Összesütheted tojással is. De legyen valami fehérjeforrás. A növényi fehérjét én nem számolom, de ezzel nem akarok vitát szítani. Az én fehérjém legyen meg állatból az a tuti.:-)
2014. aug. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!