Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Írna valaki konkrét edzés...

Írna valaki konkrét edzés tervet a következő 3 hétre?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kíváncsi az olyan válaszokra, hogy nem most kéne elkezdeni stb..Én most kezdem el, suliba úgy is folytatom!

Közel 170 cm vagyok 60-61 kg-val.

Problémás területeim: comb, vádli, has, derék!

Futáson, biciklizés, úszás személyes okokból nem jöhet szóba! Ha kéri valaki kifejtem neki!

Azok a válaszok sem érdekelnek amikben azt írjátok, hogy neked kell tudni, ott a google, ezt így nem lehet.

Nagyon kérnék valakit írjon elő nekem valami jó kis mozgást, mert így mindig neki állok, de érzem, hogy nem jó. De ha elő van írva, azt muszáj csinálnom és fogom is. Előre is köszönöm: lány/17



2014. aug. 9. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdőként teljes testes átmozgató jellegű edzés kell minimum 6-8 hétig, de inkább 3 hónapig.
2014. aug. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ezt így leírtad. De nem testépítésbe akarok kezdeni, hanem csak formásodni, de nem tudtam hova írni a kérdést. Valahol találhatnék napi szintre lebontott "edzés tervet" vagy írna valaki? Megköszönném.
2014. aug. 9. 17:34
 3/6 HarciCsiga ***** válasza:
Ha testformálással foglalkozik az ember az testépítésnek számít, mivel építed a testedet értem én, hogy lány vagy és csak formás popót szeretnél, de a teljes testes edzéstervet fölösleges megkerülni, mert eleinte evvel tudsz, a legtöbbet fejlődni szívesen válaszolok bármilyen diétával alakformálással és erősport belli kérdésedre és mindjárt írok egy konkrét edzéstervet is üzenetben:)
2014. aug. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az izomzat adja a test formáját, tehát a formásodás = izmosodás és hogy ez látsszon (ne takarja el a zsír), le kell szálkásítani.

Azt kérted, hogy ne írjuk, hogy ott a gugli, de mégis azt mondom, hogy keress rá a kezdő edzéstervre, hidd el megéri. :)

2014. aug. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

[link]


de 3 hét alatt ne várj csodát

2014. aug. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy nem várok tőle semmit, csak elkezdem, suliban pedig folytatom:)
2014. aug. 9. 20:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!