Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mondjatok olyan gyakorlatokat...

Bazsikahh kérdése:

Mondjatok olyan gyakorlatokat amelyekkel a következő izmokat tudom fejleszetni:?

Figyelt kérdés

Bicepsz, tricepsz, alsó mell, felső mell, has, hát, váll, comb, vádli.

2 db- kézisúlyzó áll a rendelkezésemre, és interneten szinte sehol nem találtam olyan gyakorlatokat amiket csak így el tudnék végezni.



2013. jún. 8. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Edzeni ne menjünk le helyetted?


Szerintem van egy igen ismert weboldal, ahol az edzéstervek mellett VIDEÓBAN mutatják meg, a helyes gyakorlatot, kivitelezést.


kb. 1000× linkelték be itt.

2013. jún. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
előttem iró tök jogoss!! google a barátod!! fölösleges oylan kérdést feltenned amit az interneten 2perc alatt választ kapsz ráá :) még a sulyzók sulyát se irod lee!! igy nehéz választ adni ha könyü sulyzók akor a tömegelést felejcsd is el :))
2013. jún. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2 db 7.5 kilós van.
2013. jún. 9. 00:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Kizártnak tartom, hogy neten nem találtál egyetlen oldalt sem, ahol kézisúlyzós gyakorlatok szerepelnek.

Nagyon analfabéta lehetsz az internethez. Próbálkozz még!

Nem fogom leírni én sem, de csak ezért, mert ilyen tehetetlen vagy.

2013. jún. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!