Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » El szeretném kezdeni az...

El szeretném kezdeni az edzést, nemsokat értek hozzá, van pár kérdésem, erre szeretnék segítséget?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szóval a helyzet az lenne, hogy forgatom egy idelye a fejemben ezt a dolgot, de végre rászánom magam! 185 cm magas és 95 kg körül vagyok, edzeni szeretnék, de a mostani munkám mellett nem jut idő, hogy konditerembe járjak. Hallottam olyasmit, hogy otthoni ezdésterv is létezik, csak nemtudom, hogy pontosan ez mit takar, miből áll. Tehát itthon szeretném csinálni, ami rendelkezésemre állna: kézisúlyzók, vízszintes illetve ferde padok, húzódzkodó cső. Namost ezekből kellene valamit kihozni.

Amit az edzéstől elvárnák, hogy izmosodjak, és a testem zsírtartalma csökkenjen, s ha jóltudom, erre való a szálkásítás. Olyat hallottam, hogy különleges étrend szükséges,ami megoldható , persze, csak azt nemtudom, hogy mégis mit szabad s mit nem szabad ennem.. Olvastam hogy csirkehús-halhús az mehet. Akkor gondolom az olajban sűlteket, vagy a disznópörkölteket, ilyesmit telljesen el kell felejteni.. Ezekben a dolgokban szeretném a segítségetek kérni, ha valaki tudna választ adni rá, esetleg egy hasznos cikket csatolni, hogy okosodjak ilyen téren. Bocsi, hogy kicsit hosszú lett, egyelőre ennyi, ha eszembe jut még valami,írom :)


2014. aug. 9. 14:43
 1/4 HarciCsiga ***** válasza:
2014. aug. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia, ne haragudj nemtudom letölteni sem és telepíteni sem
2014. aug. 9. 15:06
 3/4 HarciCsiga ***** válasza:
Miért ne tudnád?
2014. aug. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Olvasd el először ez(eke)t: [link]


Aztán ezt:

[link]

2014. aug. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!