Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen oldalon tudnék profi...

Milyen oldalon tudnék profi testépítőktől segítséget kérni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 30. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés hát, ha nem kell ehhez 'profi' :)
2014. jún. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 dirtboy ***** válasza:
keresd meg a blogukat,szerintem soknak van
2014. jún. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Pl. itt.:-)


"B"

2014. jún. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és a bíztatást, hogy tegyem fel a kérdést. Azért nem akartam ide kiírni, mivel ahogy olvastam, errefelé nem szeretik a fehérjeport és másfajta szereket használó embereket, pedig ez is része lett volna a kérdésemnek, ami így szólt volna:


17 éves, 80 kilós ( de kövérnek nem mondanám magam, inkább olyan, mintha minisörhasam lenne), 187 cm magas, nem túl izmos srác vagyok. A nyár további két hónapja alatt szeretnék hasizmokat, illetve széles vállakat, nagy karokat. Sajnos nagyon válogatós vagyok az ételekben ( kevés gyümölcs és zöldség van amit megeszem, illetve nincs pénzem hetente többször csirkét enni), ezért nem riadok vissza semmiféle táplálékkiegészítőtől, sem más szerektől.

Konditerembe el tudnék járni heti háromszor, vagy akár többször is ( de úgy tudom, hogy az nem egészséges és nem is hatékony).

Azt hozzátenném, hogy rövid idő alatt híztam meg, egy évvel ezelőtt még nagyon sovány voltam, és akkor is, illetve most is néhány hét otthoni fekvőtámaszozás, felülés után elég látványos az eredmény.

Igazából tippekre lenne szükségem, hogy mit szedjek, melyik nap mit csináljak.

2014. jún. 30. 18:55
 5/8 dirtboy ***** válasza:
majd ha írod nekik ezt akkor azt hagyd ki hogy 2hónap alatt szeretnéd a kockás hasat és a nagy karokat,ha ezt leírod szerintem nem is fognak neked vissza írni.
2014. jún. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ez ennyire lehetetlen?

Nem úgy kell elképzelni hogy hatalmas karokat, és 14122323 kockát, hanem azt, hogy ha valaki rámnéz, akkor azért lássa, hogy kondizom, illetve néhány kocka azért látható legyen.

2014. júl. 1. 15:55
 7/8 dirtboy ***** válasza:
jaja tudom de akkor sem lesz így jó,de majd megmondják hogy miért is nem jó.
2014. júl. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát őőőő, nem igazán értem, azért köszi a választ :) Végül is kaptam segítséget egy ismerőstől aki ért hozzá :)
2014. júl. 3. 17:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!