Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ugy tudom h a profi testepitok...

Ugy tudom h a profi testepitok versenyek elott ledietaznak 20,25,30 kilot is akar, ez igaz lehet?

Figyelt kérdés
En most dietaztam le 7kilot es mar mondjak h kicsit rancosabb lett az arcom.Ok hazsnalhatnak valamit a sajat börukre? par honap alatt -20 kilo azert az nemkeves szerintem

2014. jún. 1. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ, hogy mennyire zsírosan tömegeltek előtte. De mivel egy jól belőtt diétával heti 0,5-1 kg zsírt adnak le, így nem lesz nagy ráncosodás. Lassú fogyás kell tehát.
2014. jún. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, igaz. Nekünk versenyzőknek a bőrünk azért jobban hozzá van szokva ehhez az ingadozáshoz mint mondjuk egy olyan emberé, aki viszonylag zsírosabb volt egész életében, és egyszer lediétázik. Természetesen lehet krémeket használni folyamatosan.
2014. jún. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem alkatfüggő is. én 1 év 2 hónap alatt leadtam 46kgot, minden ismerősöm ki volt akadva, hogy a bőröm mindenhol feszes... aztán bizonyos okokból bedepiztem kajálásba temetkeztem, fel sem tűnt, hogy 4 hónap alatt felszedtem 20kgot, és a bőröm bírja... egyedül a hónaljamban és a hasamon van egy egy helyen stria, de azok nem újak, már kamaszkorom óta ott vannak.
2014. jún. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 *Glissade* ***** válasza:
Akkor már értem miért ráncos némelyik testépítő arca;)
2014. jún. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 33 kilót adtam le 25 évesen.Mindenhol feszes a bőröm pedig sok stria van rajtam a hirtelen hízás miatt.A c-vitamin bevitelem mindig 4-5000 mg volt naponta és a többi vitaminból is bőségesen szedtem.Szerintem ez IS lényeges.
2014. jún. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!