Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tehetnék az izomláz ellen?

Mit tehetnék az izomláz ellen?

Figyelt kérdés
Már számtalanszor belekezdtem a testépítésbe,de az izomláz miatt sokszor abbahagytam hosszabb időre.Otthon edzek.Mivel szeretnék fejlődni ezért a teljesítőképességem határáig nyújtom a dolgokat.Pl ha tehát 10 fekvőtámaszt bírnék akkor 11-et próbálok megcsinálni.Edzésnapokon minden szép és jó.Másnap sincs akkora izomlázam(jobban mondva nem annyira érzem mert nem akarok ráedzeni), de mikor 3-ad nap újra edzeni szeretnék, alig bírok bármit is csinálni.Fáj mindenem és úgy érzem h képtelen vagyok akár azt a 10 fekvőtámaszt is lenyomni.Mire teljesen regenerálódok az 4-5 nap is.Mit tehetnék ez ellen?(Mivel otthon edzek korlátozva vagyok a gyakorlatokban.Tehát túlzottan variálni nem tudok.Meg hát főleg a felsőtestemet szeretném formálni, h ne nézzek ki úgy mint egy 10 éves.)
2014. aug. 7. 15:37
 1/6 HarciCsiga ***** válasza:
Ha ennyi idő míg regenerálódsz pár fekvőtámasztól akkor ott a táplálkozással van probléma rakd rendbe és nem lesz ilyen :)
2014. aug. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez csak példa volt 4x30 fekvőtámaszt szoktam nyomni fél perces pihenővel, aztán 1 kezes súlyzóval mókerászok :D

Mit kéne kihagyni az étkezésből?Vagy miből kéne kevesebb?Pl cukor?

2014. aug. 7. 15:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. aug. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 HarciCsiga ***** válasza:
Nem kihagyni kellene gondolom még fiatal vagy max 14 évesnek tippelek szóval szerintem ennyi idősen konkrét étrendre még nincs szükséged próbálj meg minél fehérje dúsabban étkezni és a kalória beviteledet is próbáld meg viszonylag magasan tartani(de ne túl magasan mert különben elhízol ha csak nem ektomorf vagy)
2014. aug. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És akkor mi van,ha 4-5 napig izomlázad van? Egy izom csoportnak akár 1 hét is kellhet a regenerálódáshoz. Én egy jó kis láb edzés után járni sem tudok a következő pár napban. Előbb a lelkecskéd ne legyen 10 éves,aztán kinézetre is fejlődhetsz.
2014. aug. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Magnézium + C - Vitamin. Edzés végén pedig nyújtás
2014. aug. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!