Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő kell, hogy visszajö...

Mennyi idő kell, hogy visszajöjjön a tömeg és a forma? (megy a kéz)

Figyelt kérdés

Szóval 1 évet edzettem,de fél éve abba kellett hagynom.

Időm sem volt,pénzem sem.7kg-ot felszedtem abban az 1 évben,de azt tisztán izomban,szal ilyen nagyon vékony testalkatú vagyok,de szépen kezdtem már alakulni.

Kajára azóta nem figyelek így az a 7 kg le is ment,de akkor nemtudtam anyagi okok miatt tejesen minőségi kaját enni és táp kieget sem használtam.Szemptembertől erre lehetőségem lesz.Szóval egy jó étrendel,és valami jó táp kieggel mennyi idő még visszajön?Ugyan annyi mintha most kezdeném?

Egyébként,ha van itt valaki,aki jártas a tápkiegekben az küldhetne egy terméket,ami jó árban van és jó minőségű is.


Köszi a válaszokat!megy a kéz!


2014. júl. 31. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Hamar visszajön, kg fel vagy kevesebb idő alatt mint amit kihagytál. Amit már egyszer elértél az hamarabb visszajön!


Tápkieg: edzés után tejsavóprotein + gyors ch. Protein: MHN Wheyprotein vagy Myprotein impact whey. Ehhez kell még edzés után 40-50 g gyors ch, ami lehet dextróz, malto, vagy ezek keveréke is. Lehet Carb-f, carbo-x, stb.

Kell még egy multivitamin, az a legfontosabb: vitabolic vagy mega daily one plus. Bármelyik mellé még 1g C-vitamin.


De nem csak ez számít, hanem az egész napos tápanyagbevitel.

2014. júl. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Persze! Az étrendnek a jelentőségével tisztában vagyok!

Köszi szépen a válaszod!Megy a pont!

2014. júl. 31. 21:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Most nézem, hogy a kocsog tablet átírta amit leírtam. Szóval kb fele annyi idő vagy kevesebb. :-)
2014. júl. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!