Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fegyencedzéssel hozható egy...

Fegyencedzéssel hozható egy alap forma?

Figyelt kérdés
Körülbelül 1 évig akarom csinálnia fegyencedzést utána meg kombinálnám súlyzós edzéssel. Szerintetek jó ötlet?

2014. júl. 25. 11:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Működhet a dolog.
2014. júl. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Működhet, de az étrendre is figyelni kéne :) olvasd el a Sárga kapszulát :)
2014. júl. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Működik de több idő kell vele mint súlyzós edzéssel, nézz meg egy tornászt, azok is izmosak. Meg egy bizonyos tömegnél a fejlődésed is megáll kb elvileg, jóval hamarabb mintha rendes súlyzós edzést végeznél.
2014. júl. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A Sárga kapszulát elkezdtem olvasni :)
2014. júl. 25. 13:26
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy csináld hogy minden edzésen csinálod a mesterhatos minden gyakorlatának egy variációját, és heti háromszor eddzél.
2014. júl. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Alapforma igen, testépítő versenyzői forma nem.
2014. júl. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam hogy nem lesz egy olyan testem, mint egy testépítőnek. Ha már fele akkora lennék, mint te Montez akkor már örülnék :)
2014. júl. 25. 20:01
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, de én sem vagyok nagy.:)
2014. júl. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

trainlikeman nevű felhasználó válasza:


Szerintem fegyencedzéssel fele olyan sem leszel, mint sandorzsolt. Ezt nem azért mondom, mert enyhén szólva nem vagyok odáig azért a könyvért, hanem mert nem testépítéshez találták ki. De jó kajával egy ideig ezzel is fejlődhetsz. A saját testsúlyos és súlyzós edzés keverése nagyon jó ötlet szerintem. :)

2014. júl. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Konkrétan elég nagy különbség van a kettő között. Az addig, ugye oké, hogy mindkettővel jön az izom és az erő is. De a fegyenc az inkább erőre megy, a testépítés meg izomméretre. A kettőt meg nagyon is jó ötlet összegyúrni, mert így jobban lehet sokkolni az izmokat.
2014. júl. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!