Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szoktatok segíteni a teremben,...

Szoktatok segíteni a teremben, ha esetleg valami újonc téved oda, és látjátok, hogy kicsit még bénázik?

Figyelt kérdés
2014. júl. 29. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem alap hogy a tapasztaltabb testépítők segítenek a kezdőknek, vagy akárkinek aki segítségre szorul :-)
2014. júl. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Diego93 válasza:
100%
Őszintén megmondom, hogy nekem senki nem segített még egyszer sem. Kezdőként egyedül jártam edzeni és nem tudtam pontosan végrehajtani az adott gyakorlatot, mindenki csak mutogatott rám meg röhögtek(görbe háttal csináltam a felhúzást). Megkérdeztem tőlük, hogy szerintük hogy helyes a gyakorlat és jött a szöveg, hogy "mi már mára végeztünk"(Utólag kiderült, hogy közülük az egyik a terem főnöke volt). Nem lett volna pedig megerőltető egy 20 kg-s rúdon megmutatni, hogy kell egyenes háttal felhúzást végrehajtani. Azóta járok ismerőssel edzeni és mikor látjuk, hogy újoncok jönnek direkt oda megyünk hozzájuk, hogy mivel kezdjenek és hogy csinálják. :) Szóval a kérdésre a válasz, hogy az idősebbek mindig segítenek és ne félj segítséget se kérni.
2014. júl. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez az általános, hogy az ottlévő edzők kicsit magas lovon vannak... nem láttam még hogy bárki segített volna bárkinek, viszont beszólogatások, és oltogatás az megy a kezdők (kicsik) felé. Múltkor egy 40 körüli tag fennhangon mondja a terem közepén hogy az összes 20 éves "korcs" agyilag , meg mindenhogy. Tele volt a terem fiatalokkal...


Én is kezdő vagyok még jócskán a magam 3 hónapjával, de ha valami nagyon kirívót látnék, biztos megpróbálnám kedvesen korrigálni az illetőt.

2014. júl. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Néha szoktam, de kis falusi terem nem sok ujj arc van. Amikor segítettem akkor sem vittem túlzásba mert nem akartam okoskodónak tűnni.
2014. júl. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretek bénázni, inkább kérdezek - és anno is kérdeztem, mindig segítettek.
2014. júl. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ahova én járok ott se nagyon segítőkészek az emberek :D arról nem is beszélve, hogy van egy olyan személyi edző, aki flegma mint a szar, lába mint a piszkafa, és az összes kezdőnek mond valami kötözködőt .. mikor 3 hónapja kezdtem, akkor kaptam segítséget hogy 20 év körüli sráctól, annak örültem
2014. júl. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nálunk a személyi edző úgy segít az illetőnek aki neki fizet, hogy beszólogat, és aláz ha valamit rosszul csinál, de nem mutat meg semmit rendesen. Gyakorlat közben nincs ott, nem korrigál.


Kb süt róla, hogy útálja a munkáját meg nem "ereszkedik" egy szint alá. Ezt még meg is lehet érteni... csak azt nem, hogy akkor miért van ezen a pályán miért vállal el olyan embereket, akik tapasztalatlanok, és akiket nem bír. ?

2014. júl. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 kovpet ***** válasza:
100%

Akkor én jó helyre járok. Ez egy nagyon nagy hely, egyáltalán nem családias a hangulat, egyszerre több százan is vannak lent néha, de így is általában mindenki segít mindenkinek, ha megkérik. Meg vannak edzők is, nekik ez a munkájuk.

Én a magam részéről csak akkor segítek, ha megkérnek rá. Magamtól nem okoskodok bele más dolgába, pedig néha nehéz megállni, egyesek nagyon rosszul edzenek. De az ő dolguk, nem ugatok bele felkérés nélkül.

2014. júl. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát én még csak 17 éves vagyok, 1 éve edzek rendszeres, de én is szoktam segíteni újoncoknak ( mondjuk még én is az vagyok ) meg néha felnőtteknek is :)

Volt olyan, hogy 3-4 fiú volt egyszerre és nekik segítettem pedig nem néztek ki butának csak kezdők voltak :D


Egyébként nálunk a teremben van személyi edző is akit szintén megkérhetsz, hogy segítsen egy kicsit.

2014. júl. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja, szoktam segíteni nekem.
2014. júl. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!