Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy ne veszítsem el a motivác...

Hogy ne veszítsem el a motivációmat ha a teremben mindenki jobban néz ki nálam?

Figyelt kérdés

Irtózat sz@r genetikat örököltem,a kajat is nehezen tudom megoldani valamint gyerekkoromban keveset sportoltam. Ezek együtt azt eredményezték hogy 2 év edzés után úgy nézek ki mint más 2 hónap után..egyre jobban demotivál ahogy küszködök a 60 kilóval fekvenyomasban,lejön a fél éve edző korombeli srac és ezzel melegít...a kinézetem mint egy elb* szott gyurmafigura: helyenként kidorodik az izom,helyenként kb. semmi sincs,csípő-váll arány vacak,az enyhe x-lab meg kispocak mar meg se említendő..esztétikailag 0.

Nem nyafogni akarok csak abszolút demotivál hogy a rengeteg befektetett energia ellenére se erős se izmos nem vagyok.

18/F


2014. jún. 6. 19:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a kaja sokat számít a genetika mellett. Azt kellene megoldani. ÉS ne a többi srácot nézd, hanem magadhoz képest kell fejlődni. Az edzés akkor is jó, ha nem leszel baromi jó forma.
2014. jún. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nem nézem kifejezetten őket de nem lehet elkerülni.

Ha én jól fejlődnék nem érdekelne de k**rvara alig fejlődöm valamit.

2014. jún. 6. 19:13
 3/16 anonim ***** válasza:
Eddz otthon. Az is egy teljesen korrekt megoldás.
2014. jún. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
És még mindig 1000x a yolo srácok előtt vagy, akik minden nap bebasznak és elszívnak 2g füvet a buliban :D Amúgy meg próbálj más edzés tervet, más gyakorlatokat. Én az első edzéstervemmel szinte alig fejlődtem, főleg a mellem volt nagyon lemaradva. Utána kísérleteztem vele, és ahhoz képest, jól jön a fejlődés, így másfél év után.
2014. jún. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Guggolásban és felhúzásban próbálj meg fejlődni hétről hétre!

A kajádat pedig muszáj rendbe raknod!

2014. jún. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Tudom hogy muszaly lenne de ennél jobban nem megoldható.
2014. jún. 6. 19:20
 7/16 anonim ***** válasza:

Jól írták előttem. az alapgyakorlatokra koncentrálj. + kaja!

A muszáj pedig muszáj és nem muszály.:)

2014. jún. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 davidtamas47 ***** válasza:
Igy van! Es szerezz be egy jo edzés tervet, jo étrenddel, egy két fontosabb taplalék kiegészitovel. Menjen 2g/testsulykg fehérje, tri-creatine malate edzés elott és utan, joféle multivitamin, meg aminosavak. Ha ezek mind megvannak, nincs olyan hogy nem fejlodsz.
2014. jún. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ja tényleg

Köszi,az alapokkal tisztaban vagyok. :)

2014. jún. 6. 19:32
 10/16 anonim ***** válasza:

Figyelj, ne azt nézd, h "mi nem vagy, hanem h mi vagy" ! te legalább jársz oda, nem adod fel, és teszel vmit magadért, ha nem is megy, ne add fel! Idővel lesz gyümölcse :)

Biztosan most azt gondolod, h könnyen beszélek, de én is így voltam. Volt szép izomzatom, aztán beütött egy betegség ami miatt nem edzhettem, és rendesen lefogytam izomból. Mikor egészséges lettem, akkor a testem szedte magára a kilókat (szar kaja) , hiába figyeltem oda , újra kellett kezdenem mindent az elejéről. Akkor nagyon dühített, h mikor elmentem futni egy kezdő tovább bírta mint én, pedig 1,5 órákat futottam előtte, vagy az edzőteremben a súlyzókról ne is beszéljek. De nem szabad feladni. Ne érdekeljen más, csak saját magad :) Ne add fel!

2014. jún. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!