Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy ne veszítsem el a motivác...

Hogy ne veszítsem el a motivációmat ha a teremben mindenki jobban néz ki nálam?

Figyelt kérdés

Irtózat sz@r genetikat örököltem,a kajat is nehezen tudom megoldani valamint gyerekkoromban keveset sportoltam. Ezek együtt azt eredményezték hogy 2 év edzés után úgy nézek ki mint más 2 hónap után..egyre jobban demotivál ahogy küszködök a 60 kilóval fekvenyomasban,lejön a fél éve edző korombeli srac és ezzel melegít...a kinézetem mint egy elb* szott gyurmafigura: helyenként kidorodik az izom,helyenként kb. semmi sincs,csípő-váll arány vacak,az enyhe x-lab meg kispocak mar meg se említendő..esztétikailag 0.

Nem nyafogni akarok csak abszolút demotivál hogy a rengeteg befektetett energia ellenére se erős se izmos nem vagyok.

18/F


2014. jún. 6. 19:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem adom fel csak rossz kedvem van ha eszembe jut az edzés vagy tükörbe nézek.
2014. jún. 6. 19:37
 12/16 anonim ***** válasza:

Elhiszem, de fel a fejjel!

Most lehet, le leszek szólva (biztosan) de nekem dühöm levezetésére segített, h a kezeimbe fogtam a súlyzókat és a levegőbe boxoltam velük. Levezette a feszkót és még edzette a karomat is.

2014. jún. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Mit szedtél be? Miért hagyod magad irányítani? Miért motiválod magad? Ez manipuláció. Csak az emberek ezt nem látják. Örült.
2014. jún. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Strepsilt szedtem legutoljara mert faj a torkom :(

Ne buktass le.

2014. jún. 7. 22:40
 15/16 anonim válasza:
Lásd az Urat, és sohasem halsz meg! Halld szavát: https://www.youtube.com/watch?v=xVuPpxaNm60
2014. jún. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Kinek az életét tetszik élni? Másét, más mondja meg hogyan éljen vagy a saját maga életét éli? Soha ne hagyja magát befolyásolni és manipulálni mások, a média, által!


Akkor lesz igazán szabad, és akkor tud magán igazán segíteni mindenféle lélekfelemelő spirituális motiválások nélkül.

2014. jún. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!