Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha ennyire nem fejlődök akkor...

Ha ennyire nem fejlődök akkor menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Mielőtt kondizni kezdtem 3 évet sportoltam,semmi se látszott látszott rajtam. Kb másfél évig félkomolyan majd 1 éve komolyan edzek. Heti 3x megyek terembe valamint próbálok megfelelően enni.

SEMMI SEM TÖRTÉNIK! Aránytalan és vékony vagyok,nem túl erős. A motivációm kezd eltűnni és ezt 18 évesen..


Nem csak azért csinálom hogy jól nézzek ki,szeretem is de elkeserít hogy a rengeteg munka és kajálás ellenére sehol se vagyok,mások meg fél év alatt szar kaján 5 kiló izmot kapnak fel.


Lehet hogy orvosi problémám van?


2014. júl. 26. 22:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
bocs azt hittem srác vagy.
2014. júl. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Attól hogy lány vagy, tartom a teljes edzésterv váltást, és a napi ~fél kiló ch bevitelét. Valamint amit írták, a minőségi zsiradék is fontos.
2014. júl. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

??


Fiú vagyok.

2014. júl. 28. 18:52
 24/25 anonim ***** válasza:
Kiégtem...
2014. júl. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Azt írtad "jah L" Azt hottem ez azt jelenti hogy L mint lány, de így nem tom mire gondoltál de mind1 le is szrom :D Fent már leírták mi lehet a baj, többet kell enni, meg esetleg módosítani az eddzésen.
2014. júl. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!