Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha ennyire nem fejlődök akkor...

Ha ennyire nem fejlődök akkor menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Mielőtt kondizni kezdtem 3 évet sportoltam,semmi se látszott látszott rajtam. Kb másfél évig félkomolyan majd 1 éve komolyan edzek. Heti 3x megyek terembe valamint próbálok megfelelően enni.

SEMMI SEM TÖRTÉNIK! Aránytalan és vékony vagyok,nem túl erős. A motivációm kezd eltűnni és ezt 18 évesen..


Nem csak azért csinálom hogy jól nézzek ki,szeretem is de elkeserít hogy a rengeteg munka és kajálás ellenére sehol se vagyok,mások meg fél év alatt szar kaján 5 kiló izmot kapnak fel.


Lehet hogy orvosi problémám van?


2014. júl. 26. 22:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
az nem pár gramm ch hanem plusz étkezések ember. A szervezeted nyilván szrul hasznosítja a kaját ezért sokkal többet kell bevinned. De vannak selejtek is akik tényleg képtelenek hízni bérmennyit esznek, vagy ha felszednek vmennyit azt is csak ideiglenesen
2014. júl. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Számold már ki mennyi az a pár gramm. tegyük fel 70 kg vagy. most eszel 280g cht kb egy nap. lehet neked 2x ennyi kéne ami 560g. most ha azt nézed. 100 gramm rizsben van kb 70-80g ch ami azt jelenti h plusz 200-300 g rizset kéne megegyél ami főzve kb 1 kiló. még mindig plusz pár gramm. am meg neked kb csak a fehérjére kell oda figyelned mellette mehet minden, magad kaloriatartalmú étel, ha nagyon nem vagy hízékony. Most csinált anyum kokusztejes rizset ami kb fél liter kokusztej 1 kiló rizs bele méz meg xilit meg gyülölcsdarabok. Kb igazi kaloriabomba és még kva finam is, csak én úgy behíznék tőle mint a disznó szal nekem ilyenek nem játszanak. De nem tudom elképzelni h vki nem tud normálisan enni komolyan.
2014. júl. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Szintiszoli123 ***** válasza:

"Most komolyan azok a par gramm ch-n múlik minden" - 1 gramm/ttkg Ch az fióknál legalább 60 gramm. Az 240 Kcal. Szerinted az semmi?

Igen, ezen múlik.

Van, aki 4 grammal tömegel. Én 4 grammal max szintentartok vagy éppen fogyok. Pedig zsírból megvan több, mint 1 gramm.


Egyél többet! És inkább örülj neki, hogy többet kell enned.


Ha több CH-tól esetleg elkezdenél zsírosodni, akkor meg ne a CH-n emelj, hanem a zsíron!

2014. júl. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Szintiszoli123 ***** válasza:
*fiúknál
2014. júl. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Am meg nem sírni kell meg sajnálkozni hanem tenni ellenne. Később ha nem adják a kezedbe a pénz akkoris írsz majd egy kérdést gyakorin hogy miért nincs több pénzed? Neked ez esetben csak annyit kéne hogy többet eszel, belőtted 4g ch-ra gondolom a fehérje és a zsír is megvan, nem működött a dologd de ennek ellenére folytattad egy évig és sajnálkoztál ahelyett hogy változtattál volna az étrenden és emeltél volna valamit. Csak magadat okolhatod kb.
2014. júl. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Szintiszoli123 ***** válasza:
A lényeg, hogy ne félj. Nagy valószínűséggel semmi bajod nincs és nem kell orvoshoz menned. Egyél, mert amennyit eszel, annyitól még bőven nem törvényszerű, hogy fejlődnöd kéne.
2014. júl. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Válts át teljesen más edzéstervre. Csinálj heti 4x egész testes edzést, csak alap gyakorlatokkal.

Valamint gondolom 60-70 kilónál nem vagy nehezebb ha vékony vagy. 4g CH/kg, az napi negyed kiló körül van. Az tömegeléshez egy ektomorph alkatnak edéskevés, napi fél kiló, vagy akár 3/4 kiló ch-t is be kéne vinned.

Vegyél tömegnövelőt, valami normálisabbat. Volu 35, hozzá tud tenni a fejlődéshez.

2014. júl. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Ja L
2014. júl. 28. 12:03
 19/25 A kérdező kommentje:

Nah


Természetesen tudom hogy 18 évesen több év sport után kiírni egyetlen darab kérdést undorítóan lányos nyavajgás. Megbocsáthatatlan,ásom is el magam.


Egyébként 188 cm vagyok és 78 kiló kb 15 százelék testzsírral.


Edzés után Jumbo professional megy.

2014. júl. 28. 12:05
 20/25 A kérdező kommentje:

Erre a csávóra hasonlítok nagyon..

Azért valamennyivel izmosabb vagyok,de nem sokkal.


[link]

2014. júl. 28. 12:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!