Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most kezdtem el edzeni és...

Most kezdtem el edzeni és nagyon gyorsan fejlődök. Lehet hogy hízok?

Figyelt kérdés
Két hét alatt kb. egy centit nőtt a karom a súlyom is szépen gyarapszik. Attól félek, hogy nehogy ez a fejlődés zsír legyen. Tükör nem mutatja, hogy zsírosodtam volna, de szeretnék biztosra menni. Milyen módszert ajánlotok? A tolómérős mennyire pontos? Lehetséges ilyen fejlődés melett, hogy ekto vagyok?

#szupergenetika
2014. júl. 9. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szupergenetika :'D

Ha rendes, kiszámolt étrended van akkor tuti, hogy nagyon minimális zsír fog rádmenni. Főleg így, hogy ektomorf vagy. A karod pedig azért "nőtt" mert az izmaid eddig le voltak tapadva. A testzsírodat pedig legegyszerűbben valamilyen netes kalkulátorral tudod kiszámolni, de ezek sem 100%osak. A tolómérő pedig egy vicc. Nem centikben mérjük a zsírt, hanem %ban.

2014. júl. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Zsírosodás nélkül nem lehet izmot építeni, tehát biztos hogy jött rád zsír. Ha nem látod magadon, hogy zsírosodnál, akkor az azt jelenti, hogy minimális zsír jött fel.

1 hónap alatt max 1kg izom jöhet fel, ugyh annál több tömeg ne jöjjön.

2014. júl. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerezz be testzsír%-ot is mérő fürdőszobamérleget. nem nagy összeg, így nyomon tudod követni az izom-zsír arányodat. 20% zsír felé nem ajánlott menni.
2014. júl. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tolómérős cucc alatt ezt értettem: shop.builder.hu/prg_fat3.htm4

Mi az, hogy le voltak tapadva az izmaim? Előző nyáron fegyencedzettem és még csak 14 vagyok, szóval nem hiszem, de lehetséges.

2014. júl. 9. 20:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!